Přichází jaro a s ním slunečné počasí. Co se slunnými víkendy? V Česku je tolik krásných míst, které stojí za to vidět.  

…Za Vínem
Vinařství Sonberk v Popicích 

Pokud vás to táhne na Moravu, pak nevynechejte jedno z nejkrásnějších českých vinařství. Vinařství Sonberk je krásným zážitkem vychutnat si zdejší víno v klimatizované degustační místnosti či na sluníčku na terase s krásným výhledem na Pálavu.

Vinařství Michlovský
Vinařství Michlovský je rodinný podnik, jak má být. Degustační galerie navazuje přímo na výrobu, kterou si rovněž můžete prohlédnout. Samotný design interiéru je velmi jednoduchý, vévodí mu neutrální barvy a přírodně upravené dřevo.

…Za relaxem
Mezi plůtky

Tenhle penzion uprostřed beskydské přírody není jen tak ledajaký penzion. Místo, které má styl a genia loci. Místo, kde jde ruku v ruce tradice s modernou. Kromě procházek po okolí nebo golfu na nedalekém hřišti tak můžete absolvovat v místní kuchyni kurz vaření. Nebo se zavřít do místního vinného sklepa. Odtud se vám rozhodně nebude chtít odjet.

Zikmundov
Projekt Zikmundov vznikl kompletním předěláním staré hájovny. Svérázná kombinace kamene a dřeva, asymetrické moderní tvary a jelen jako dominanta. Každý pokoj má své jméno a sálá z něj jiná atmosféra. Vyrazte na ochutnávku vína do nedaleké vinice, ochutnejte to nejlepší ze zdejšího grilu a dopřejte si originální wellness v severském stylu – v dřevem vytápěných sudech. 

…Za wellnesem
Maximus Resort

Tento resort je známý díky špičkovému wellness centru, kde naleznete venkovni i vnitřní termální bazény, whirpool, saunový svět s 11 druhy venkovních i vnitřních saun, privátní spa a samozřejmě masáže. Tomu se říká pravá oáza klidu a ráj na zemi. 

Penzion Jůrášek
Tento wellness patří mezi ty nejpopulárnější v České republice. Masáže, sauny, privátní vířivka, ale především vnitřní bazén s překrásným výhledem do okolí – co víc si přát.

Zdroj: 1, 2, 3, 4

comments


Lifestyle
Author: Alžběta Bašková

Podpořte autora
Starší příspěvky:
5 food festivalů, které byste si měli zapsat do diáře a navštívit!

Patříte mezi milovníky jídla? Ano? Tak jako pro vás jsou stvořeny food festivaly, protože kde jinde máte možnost ochutnat tolik...

Zavřít