Sníme o pohádkové svatbě plné dojetí, radosti a slz. Atmosféru nedělají jen hosté, ale i místo. Proč si tedy nedopřát obřad ve světě? Přinášíme vám nejkrásnější destinace, kde zažijete svatbu jako z filmu.

Benátky

Italské město pod vodou. Tak by se daly Benátky charakterizovat. Mimo romantické uličky a náměstíčka najdete v Benátkách i kanály, na kterých se můžete projet v lodičkách.

Rhodos

Řecký ostrov v Egejském moři. Celý ostrov je oblečen do modrobílého kabátku, který působí naprosto neodolatelně. Staré vesničky a nádherná příroda kouzlo svatby ještě více utvrdí.

Řím

Hlavní město Itálie, které vypadá, jako by se zastavilo v čase. Historické centrum je původem v Antice. Nechte se svést půvabným Koloseem či Fontánou di Trevi. Mimochodem nejkrásnější svatební fotky si můžete udělat právě u fontány, ale doporučujeme brzy ráno, jinak se lidí nezbavíte!

Kapverdské ostrovy

Na Kapverdy si zabalte spoustu opalovacího krému a honosné šaty s vlečkou asi nebudou nic, v čem by vám bylo příjemně, ale ten mořský vzduch vše vynahradí! Užijte si exotickou dovolenou a spojte ji s nejkrásnějším dnem ve vašem životě.

Praha

Nám všem moc dobře známé město. Právě proto většina z nás krásu Prahy opomíjí. Takové Staroměstské náměstí je pro svatbu jako tvořené. Nehledejme krásu jen ve světě, když ji máme přímo před očima.

Hawaii

Snad všichni si představí, že svatba na Hawaii znamená jen věnce kolem krku a drink v kokosovém ořechu. A vlastně, proč ne? Netradiční svatba se zaryje do paměti všech zúčastněných.

Paříž

Svatba v hlavním městě Francie je romantika sama. Co takhle večerní obřad u rozsvícené věže? Nebojte se experimentovat a nezůstaňte ve své komfortní zóně. Věřte nám, že právě díky tomu bude vaše svatba nezapomenutelná.

Bali

Ráj na zemi a další exotika. Exotické svatby se stávají stále více oblíbené a my naprosto cháme proč. Naplánujte si obřad obklopený krásnou přírodou, kterou Bali nabízí.

Jaká je vaše vysněná destinace pro svatbu?

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

comments


Lifestyle
Author: Pavlína Lindová

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Navštivte tři české značky v novém showroomu na královských Vinohradech

Pokud patříte mezi ty, kterým je blízký lokální produkt, kvalita a nápad měli byste rozhodně znát novou adresu nacházející se...

Zavřít