Včera jsme se zúčastnili představení značky Adidas. Šlo o prezentaci nové kolekce Women pro jaro/léto 2015. 

Adidas vytvořil kolekci, která spojuje módní trendy s novými technologiemi, aby se ženy, cítily nejen pohodlně ale i sexy.

Celá kolekce se dá díky trendy potiskům skvěle kombinovat a vrstvit dle Vaší potřeby.

Hlavní kolekce Adidas Women je rozdělena do několika podkolekcí, takže si vyberete přesně to, co potřebujete a v čem se budete cítit zcela jedinečně.

Běhání

Běžecké řady Supernova, Adizero a Response nabízí zákaznicím maximálně funkční oblečení, ať už jste začátečnice či pokročilá běžkyně.Za zmínku určitě stojí běžecká obuv a to konkrétn model Energy Boost nebo Supernova Glide. Obuv vybírejte podle toho, jaký povrch pro běhání preferujete.

H10419_TR_Key_Model_Look_22_RGB

Fitness

Tato podkolekce nabízí nejširší výběr oblečení vhodného pro trénink do posilovny, počínaje velmi pohodlným spodním prádlem až po trička a mikiny. Nesmí také chybět tréninkové tašky, které celý outfit skvěle doplní.

Outdoor

V podkolekci Outdoor za zmínku jistě stojí stylové vesty a bundy, které výborně izolují chlad a zároveň jsou velmi lehké a skladné. Milovníci outdoorových aktivit jistě znají technologii Traxion, která dodává obuvi značky Adidas vysokou přilnavost a stabilitu, což činí botičky naprosto perfektní volbou pro výlety do hor.

Plavání

Značka Adidas vytvořila kolekci jednodílných plavek z materiálu, který je 100% odolný chlóru ale i trendy bikiny, které můžete využít při plážových aktivitách.

H10419_TR_Key_Model_Look_27_RGB

V nové kolekci si jednoduše vybere každá, ať už jste aktivní sportovkyní nebo se se sportem chystáte začít, tak neváhejte navštívit prodejny značky Adidas. Jejich seznam najdete na jejich oficiálním webu.

comments


Fashion News
Evgenia Klochay
Author: Evgenia Klochay

Editor in Chief

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Nový kreativní ředitel Gucci

Značka Gucci konečně zveřejnila, kdo nahradí nesrovnanou Fridu Giannini na místo kreativního ředitele značky Gucci. Stal se jim Alessandro Michele.

Zavřít