Krásný a zářivý úsměv, to je sen snad každé z nás. Udržet si bílé zuby je občas časově i finančně náročné. Existuje několik velmi účinných postupů, jak získat krásné bílé zuby z pohodlí domova snadno rychle a úsporně.

V první řadě je potřeba zmínit, že žloutnutí zubů nejvíc ovlivňuje to, co konzumujeme. Jsou to potraviny, které silně zabarvují sklovinu, a to například káva, červené víno, čokoláda, černý čaj ale i borůvky. Tím největším faktorem je samozřejmě kouření.

Jak tedy dlouhodobě docílit zdravého a bílého chrupu? Na prvním místě je životospráva. Tak jako naše tělo, tak i zuby potřebují hydrataci. Pijte tedy hodně vody. Jezte zeleninu s vysokým podílem čistících látek, které zbavují naše ústa bakterií, jako je jablko, okurka, celer.

Dopomoci si můžeme také speciálními přípravky. Na trhu je široká škála variant. Těmi osvědčenými, které jsou šetrné a dají se používat dlouhodobě jsou:

Bělící pásky na zuby CREST – jeden z nejoblíbenějších způsobů domácího bělení. Pásky se dostanou až pod sklovinu, kde účinně odstraňují mikroskopické skvrny, a tím ztrácí zuby nažloutlý nádech.

crest

Stoprocentní přírodní bělidlo CarbonCOCO – přirozeně bělí a leští zuby, posiluje zubní sklovinu a detoxikuje ústní dutinu bez použití chemikálií.

carbon coco

Zubní bělící pudr CHARWHITE, který rozjasňuje barvu a leští povrch zubů. Odstraňuje usazené minerály a posiluje sklovinu.

charwhite

Zdroje: 1, 2, 3, 4

comments


Beauty
Author: Dominika Kovandová

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Nesmrtelné džíny do pasu ála 70. léta se vrací na výsluní

Nedáte dopustit na nadčasové džíny? Pořiďte si trendy denimové kalhoty s vysokým pasem, které vám dokonale vytvarují postavu. A že...

Zavřít