Brněnské jógové studio Yoga Lokah pořádá již třetí ročník festivalu Live Yoga Love Brno. Akce se uskuteční 4. – 6. listopadu 2016 ve Středisku Volného Času Lužánky v Brně. 

Festival bude zahájen v pátek v podvečerních hodinách lekcí jógy s rakouským lektorem Georgem Wögingerem a hned po lekci plynule naváže svým úžasným koncertem Maok. Pokračovat bude pak celou sobotu a část neděle. Pořadatelé představí lektory nejen z České Republiky, ale i ze zahraničí.

Tento festival není pouze o cvičení, účastníci se mohou ponořit do meditace, dechových cvičení, zpěvu mater a relaxace. Součástí bude Jarmark, veganský oběd a jiné dobroty.

Za touto netradiční akcí stojí tři kamarádi, které spojuje láska k józe a přátelství – Petra Netuka, Jiří Rosenmayer a Naděžda Brzobohatá. „Každý z nás vychází z jiného stylu jógy, každý z nás má jiného učitele, ale to nám nezabránilo v tom, abychom se do uspořádání festivalu pustili. Chtěli jsme přivést pod jednu střechu jógu, lektory a vše, co se světa jógy týká, bez rozdílu našeho jógového původu.“

Jejich záměr je prý jednoduchý – chtějí pro účastníky festivalu, aby si užili víkend, seznámili se s novými lektory nebo se setkali s těmi, které již znají. Přejí si, aby se vytvořila společnost podobně smýšlejících lidí, kteří mají zájem dále inspirovat a motivovat svojí přítomností a kreativitou.

Takže pokud si chcete užít inspirativní víkend, protáhnout tělo, zklidnit mysl a trochu pozvednout svého ducha, určite si tuto akci nenechte ujít!

Celý program festivalu najdete na webu festivalu. Vstupenky v předropdeji je možno zakoupit zde.

comments


Lifestyle
Author: Dominika Lewczyszynová

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Trend který byl módní v 90. letech je opět tu. Tipněte si o jaký trend se jedná?

Ať už chceme nebo nechceme 90. léta jsou zpět a s nimi i spousta módních trendů té doby. Tentokrát se...

Zavřít