Buffalo shoes

Víte kam zajít pro nové podzimní botky? Pokud ne, navštivte obchod Buffalo shoes, který se nachází U obecního domu 2 v Praze. Návštěvy rozhodně litovat nebudete! Čeká Vás velký výběr bot vysoké kvality a příznivých cen.

 

10167962_1474593862772539_7625981354498949496_n

 

V této době Vás čekají letní slevy i nové kousky z podzimní kolekce. A aby toho nebylo málo, už když do prodejny Buffalo shoes vejdete, pocítíte jedinečnou atmosféru. Design obchodu Vás uchvátí, stejně jako příjemný personál, který rád poradí a pomůže. Široký výběr bot není to jediné, co u nich můžete najít, také zde najdete spoustu pěkných kabelek! Možná potkáte i hvězdné zákaznice jako Anetu Vignerovou nebo slečny z Bloges Robes.

This slideshow requires JavaScript.

Pokud Vás, jako nás tento obchod Buffalo shoes, hned u Náměstí Republiky, zaujal navštivte jejich prodejnu, co nejdříve, ať zastihnete slevy. Sledujte jejich FB stránku, kde najdete více informací o slevách, novinkách a událostech, které pořádají.

 

Zdroj

comments


Fashion News
Author: Aneta Piterková

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Beyoncé dráždí na turné novými kostýmy

Beyoncé a Jay-z vyrazili na společné turné, na kterém dohromady odzpívají neuvěřitelných 42 songů a podle ohlasů jejich vystoupení doslova přetéká...

Zavřít