Šperkařská značka 27JEWELRY představila na nedávném Designbloku novou limitovanou kolekci šperků s názvem ClusterHue, která slibuje, že vám do života navrátí balanc. Značka tentokrát vsadila na speciálně vybrané přírodní kameny, jejichž léčivé vlastnosti napomáhají k získání ztracené rovnováhy.

Šperky 27JEWELRY se vyznačují precizním provedením, organickým tvarem a velmi kvalitními materiály. Nová kolekce ClusterHue se inspirovala tradiční čínskou medicínou a filosofií lázní Mandarin Oriental. Šperky jsou vytvořeny tak, aby se skupiny vybraných kamenů pojily s konkrétními energetickými drahami v těle (tzv. meridiány) a dokázaly tak tyto cesty harmonizovat a uvést je do původního stavu.

Za značkou 27JEWELRY stojí česká designérka a šperkařka Lenka Kerlická, která ručně vyráběné šperky tvoří již od roku 2007. Lenka kombinuje nejčastěji přírodní kameny se zlatem a zaměřuje se jak na luxusní zásnubní a snubní prsteny, tak na ready to wear kolekce náhrdelníků a náušnic či dětské šperky.

Nejen nová kolekce je nyní k zakoupení v nově otevřeném monobrandovém butiku v luxusním pražském hotelu Mandarin Oriental. Pokud byste si chtěli šperky důkladně prohlédnout nebo se setkat přímo s designérkou, můžete navštívit showroom značky, který sídlí na Praze 5.

 

Zdroje: 1, 2, 3, 4

comments


Fashion News
Author: Barbora Navrátilová

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Dejte punčochám zelenou

Že nevíte co zvolit místo kalhot nebo sukně na podzim či začínající zimu? Jako už zkušené nositelky punčoch vám s...

Zavřít