Instagram je v současnosti jednou z nejdůležitějších sociálních sítí. A co se týče módy, platí to dvojnásob. Značka Chanel však zřejmě zaspala svou příležitost a tak přišla o profil @chanel.

Ten si totiž dávno před slavnou značkou zaregistrovala Chanel Bodin (20) z Kanady. Chanel byl tak donucen k používání profilu @chanelofficial. Ten byl oproti Instagramu Bodinové, která se zaregistrovala v roce 2011, založen až v roce 2014.

Dívenka je na síti stále a to i přes dvoutýdenní výpadek jejího profilu. Spekuluje se však o možném soudním sporu, který by podle spekulací mohla značka vyhrát. Do té doby je však Chanel Bodin jediným vlastníkem @chanel.

Zdroje: 1, 2,

comments


Fashion News
Author: Philip Mark Trail

Philip se už od střední školy zaměřuje na marketing, nicméně móda a životní styl jsou jeho velkou vášní. Kromě svých koček má rád také cestování, dobré jídlo a filmy. Je zastáncem klasické pánské módy a nejčastěji ho můžete vidět v šedých kalhotách. Ty tvoří velkou část jeho šatníku. Podle něj se však ještě nejedná o závislot.

Podpořte autora
Starší příspěvky:
L’AGENT BY AGENT PROVOCATEUR SS16

Cirkusové šapitó a smyslná modelka s krásnou plnou postavou v hlavní roli, taková je nová sexy kampaň značky luxusního spodního...

Zavřít