Milí čtenáři,

rádi bychom Vás pozvali na další akci Dailystyle.cz, která se snad brzy stane týdenní a konečně i v Praze se budete moct pravidelně účastnit fashion party.

Tentokrát se sejdeme ve středu 30.4.2014 v KU Bar&Lounge, ulice Rytířská 13. Jako vždy Vás na uvítanou čeká welcome drink. Během večera uvidíte módní přehlídku obchodu Debut Gallery, kde najdete oblečení a šperky pouze českých návrhářů. Krásné outfity doplní obuv Buffalo Shoes. Po módní přehlídce vás čeká vyhlášení tomboly, můžete kromě cen od našeho portálu a KU Baru vyhrát boty zcela zdarma od Buffalo Shoes.

Máme pro vás také online soutěž na Instagramu. Přidejte fotku, jak se připravujete na akci s hashtagem #dailystylefashionparty a s označením Dailystylecz na fotce. Autor/autorka fotky, která bude mít nejvíce liků, získá na party speciální dárek od našeho týmu, kterým je profesionální focení od týmu Dailystyle.

Nezapomeňte potvrdit svou účast na Facebooku.

Těšíme se na osobní setkání!

Vás tým Dailystyle.cz

comments


Fashion Events
Evgenia Klochay
Author: Evgenia Klochay

Editor in Chief

Podpořte autora
Starší příspěvky:
DOTEKY MÓDY No.14

Kulturní ochutnávka mladých talentů zazářila na čtrnáctém ročníku DOTEKŮ MÓDY, která se konala 24. dubna 2014. Krásné prostory secesního městského...

Zavřít