Již posedmé se ve dnech 22. – 25. 3. 2018 v rámci jarních veletrhů bydlení uskuteční v PVA EXPO Praha Letňany přehlídka interiérového designu DESIGN SHAKER. Na největší přehlídce současného interiérového designu se návštěvníci mohou seznámit s novinkami a trendy v tvorbě nejen významných, ale i začínajících českých a zahraničních designérů a studií. 

Veletrh poskytne prostor 80 vystavovatelům a je připraven přivítat více než 35000 návštěvníků. Nabídne nejen ideální podmínky pro propojení designérů a firem a navázání jejich spolupráce, ale hlavně pro zhlédnutí nejžhavějších a nejzajímavějších trendů širokou veřejností.

Veletrh bude pro přehlednost a názornost rozdělen do několika sekcí. Zavedená architektonická studia a známé značky se budou prezentovat v sekci s názvem Big Deal. Vedle renomovaných návrhářů ale vznikne prostor i pro mladé a začínající designéry, kterým poskytne platformu pro představení svých projektů potenciálním výrobcům a všem dalším zájemcům. Ty naleznete v sekci Fresh Space. Pomyslným srdcem zůstane stejně jako v předchozích letech Media Cafe, prostor pro veřejnost, setkávání a sdílení. Zde se budete moci zúčastnit řady zajímavých přednášek a workshopů s rozmanitými tématy ze světa designu. Letošní  ročník nově doplní specializovaná přehlídka DESIGN V KOUPELNĚ, věnující se koupelnám, zařízení, vybavení a příslušenství, jejímž hlavním partnerem je ProCeram a.s.

Zdroj: 1, 2, 3

comments


Lifestyle
Dora Kovářová
Author: Dora Kovářová

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Alexa Chung a její třetí „Fantastická kolekce“

"Fantastic" : již třetí kolekce, kterou Alexa Chung pod svým jménem představila, se nese ve znamení devadesátkového britpopu. Kolekce vzdává...

Zavřít