Už máte svůj kousek oblečení, se kterým si za každého chladného počasí dokonale zahřejete, a to vše bez obav z nachlazení? Takovým oděvem jsou kožešiny, ovšem nikoliv ty z pravé kůže, ale umělé a plyšové!

Není snad jediné módní značky, která by se letos obešla bez kožešin. Dnes se budeme věnovat kožešinovým paletům a krátkým i dlouhým kabátkům, které užijeme nejen na denní nošení, ale i přes večerní šaty.

Syntetické kožešiny mají něco do sebe i po stránce estetické. Ať už je to různé barvení,  délka chlupu, struktura vlasu, ale i snadná kombinace s ostatními oděvními materiály.

Plyš je ve skutečnosti vlasová tkanina jako je samet, ale s delším vlasem, obvykle delším než 3 milimetry. Letos bude plyš trendy hlavně na kožešinách se střihem do pasu, ke kolenům, lýtkům či kotníkům.

A co si budeme povídat – kolik sezon jste ochotné nosit jednu věc? Takže pokud chcete kožich, jděte klidně do umělého a nebude vám líto, že příští, nebo přespříští sezonu už bude out.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13

comments


Styling
Markéta Potjahajlová
Author: Markéta Potjahajlová

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Pandora – dárek, který potěší

Stylová, nadčasová i trendy...taková je PANDORA. Šperky milují snad všechny ženy a dívky, proto je PANDORA ten pravý dárek pro...

Zavřít