Není tomu ani rok, co si Emma Stone převzala Oscara za svůj herecký výkon ve snímku La La Land a je to teprve několik týdnů, co měl premiéru životopisný snímek Battle of sexes, za který získala herečka mnohé pozitivní ohlasy. Její hvězdné období však zdaleka nekončí – stala se totiž nejnovější ambasadorkou módního domu Louis Vuitton!

Oscarovou herečku, která s francouzským módním domem podepsala spolupráci na celé dva roky, tak čeká dobrodružství, které by jí ne jeden módní nadšenec mohl závidět. Užije si totiž natáčení televizních spotů a stane se tváří mezinárodních kampaní objevujících se na stranách módních časopisů. Mimo to bude především nádherné róby z dílny Louis Vuitton oblékat i na červený koberec.

Tato část spolupráce již začala a poprvé herečka Louis Vuitton oblékla na premiéře výše zmiňovaného snímku Battle of sexes v Los Angeles, ve kterém hraje tenisovou legendu Billie Jean King.

Na jeho pozdější premiéře v Londýně se objevila v šatech s odkrytými rameny ze stejnojmenné dílny.
O nadcházející spolupráci dal jako první vědět kreativní ředitel značky, Nicolas Ghesquière, který na svém instagramovém účtu zveřejnil společnou fotografii s novou ambasadorkou. Hned poté následovalo oznámení z účtu Louis Vuitton.
O spolupráci s Emmou Stone údajně módní dům usiloval téměř rok a svým nynějším souhlasem se tak rodačka z Arizony konečně zařadila ke jménům jako jsou Alicia Vikander či Selena Gomez, které svá jména již dříve se značkou spojila.

 

Zdroje: 1, 2, 3, 4

comments


Fashion News
Author: Lucie Rálišová

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Osvědčené „babské rady“ našich babiček a prababiček proti chřipce a nachlazení

Čas od času postihne každého z nás rýma, kašel, vysoká teplota anebo nachlazení; a s blížícím se dlouhým, chladným obdobím se tomu...

Zavřít