Ejvi patří k úspěšným blogerkám a na Blogerce roku 2014 zaujala 3. místo. Blogování se věnuje přes 5 let a momentálně pracuje jako brand manager v největším mediálním domu ČR, kde má marketingově na starosti lifestylový měsíčník OK! Magazine. I přes velkou pracovní vytíženost je blogování pro ní velikou vášní a my Vám s ní přinášímě rozhovor, který nám prozradí další zajímavosti.

 

Jak dlouho máš blog a co tě přimělo si ho založit?

Blog mám už přes 5 let. Zakládala jsem si ho čistě z lásky k módě, s chutí podělit se o svůj pohled na ni s ostatními. Tehdy jsem se dozvěděla, že vůbec něco jako blogy existuje a hned mě to zaujalo. Rybníček byl tehdy poměrně malý a já v podstatě nevěděla, do čeho se pouštím.

IMG_8992 kopie

Jak vnímáš dnešní módu?

Jak kdy. Někdy mám pocit, že už se to všechno posunulo, že se lidé už přestali bát ukázat svůj styl a nevnímat módu jen jako každodenní povinnost. Jiný den ale vidím kolem sebe jen spoustu nevkusu a to mě pak zase dostává do “deprese”, že to prostě v Čechách ještě pořád neumíme. Já jsem ale optimista, takže se raduji i jakmile vidím třeba jednoho člověka z 50, který je hezky oblečený od hlavy až k patě. To je asi ten největší problém, ještě pořád máme mezery. Ale lepšíme se, určitě ano.

Čím si myslíš, že nejvíce zaujímáš své čtenáře a co jim dokážeš poskytnout díky svému blogu?

Já si troufám říct, že jakousi normálností. Spousta lidí má totiž pocit, že bloger musí být nutně extravagantní a že jejich kombinace jsou nenositelné. Já prostě prezentuji to, co opravdu nosím a jsou to kombinace, ze kterých mohou čtenáři čerpat inspiraci, je to osobité a reálné. To je pro mě nejvíc, když můžu lidi inspirovat a když pak dostávám tu krásnou zpětnou vazbu o tom, jak se čtenářky díky mému článku přestaly bát nosit to a to, nebo jak si koupily stejnou věc, protože už vědí jak ji kombinovat. V tom vidím podstatu blogování.

17383019231_b6a06ef8f7_o

Kolik času ti zabere “blogování”? Jak často musíš dávat příspěvky a který druh příspěvku máš nejraději?

Vzhledem k tomu, že chodím přes den do práce, blog je záležitostí večerů a víkendů. Přes den se maximálně dostanu k postování na Instagram, Snapchat a odpovím na zprávy v mailech a na Facebooku (I to zabere opravdu dost času). Články, které pak chystám přímo na blog jsou záležitostí pár hodin, protože jde většinou o focení, pak zpracování a úpravu fotek, napsání textu, nahrání na blog, sdílení na všech sítích. Každopádně slovo muset při blogování nemám ráda, takže příspěvky nedávám podle toho, jak musím, ale podle toho jak chci, mám chuť a hlavně čas. V případě, že se jedná o nějaké články v rámci spolupráce, je jasné, že tam nějaká větší povinnost ohledně termínu je, ale s tím počítám a podle toho si aktivity na blog rozplánuji alespoň předběžně. Někdy se mi podaří se blogu věnovat několikrát týdně, jindy je příliš jiné práce a povinností, že se k blogu dostanu jednou nebo dvakrát za týden. To se snažím čtenářům vynahrazovat alespoň instatně formou sociálních sítí, to je na tom super, že jsem s nimi i tak v kontaktu.

18776254432_67902e7f32_o

Co ti všechno blog přinesl?

Přinesl mi strašně moc. Od toho, že jsem začala i já sama módu vnímat daleko více a začala jsem vnímat svůj styl, který se přirozeně vyvíjí, přes přátelství a známosti, které jsem díky tomuhle světu získala a v neposlední řadě až po neskutečné zážitky a projekty, které jsem díky blogování zažila a na kterých se podílela. Kromě toho, že mi blog dělá pořád upřímnou radost, stala se z toho i taková moje druhá práce, protože díky blogu spolupracuji se světovými značkami, občas se zadaří, že díky blogu cestuji a mám různé aktivity i mimo blog přesto, že jsem je získala právě díky němu. Blog mi také neustále přináši nové a nové čtenáře, za to moc děkuju. A opravdu si vážím těch čtenářů, kteří jsou se mnou už několik let a stále jsou věrní.

Tvá nejoblíběnější značka nebo kousek, co máš v šatníku, styl bot, kabelky a parfému?

Já se neumím rozhodnout jen pro jednu značku. Kdyby to měla být ta, kde nejčastěji nakupuji, je to Zara, pak taky zbožňuju Topshop a jakmile vyjedu do zahraničí, hned beru útokem severské značky. Nejoblíbenější kousek v šatníku je rozhodně kožený křivák ze Zary, který skutečně miluju a nosím ho nejraději téměř ke všemu. U bot teď ujíždím na teniskách, mám už 8 párů, jinak všeobecně mám hodně ráda kotníčkové kožené boty. Nejoblíbenější kabelka je Neverfull Louis Vuitton, to je prostě nejuniverzálnější kabelka a hlavně se do ní vejde fakt všechno. No a u parfému mám také jasno, už 2 roky jsem věrná značce Byredo a vůni Gypsy water.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vím, že máš novou práci a moc ti za DailyStyle gratulujeme! Můžeš nám ve stručnosti popsat co všechno vlastně děláš?

Děkuju! Nastoupila jsem do největšího mediálního domu v ČR a jako brand manager mám marketingově na starosti lifestylový měsíčník OK! Magazine. Jsem ve své práci teprve měsíc, ale plánujeme teď 2 zajímavé projekty s velkými partnery, takže se teď zaměřuji hlavně na ně. Je pravda, že jsem do práce naskočila hned od prvního dne, takže mi přijde jako bych tam už byla třeba půl roku. To je pro mě dobré znamení, tohle prostředí mi fakt sedlo.

Taky víme, že máš mít zanedlouho svatbu, můžeš nám o ní něco málo prozradit?

Strašně se na to těším, ale už začínám mít trochu noční můry, aby vše klaplo. Mám za sebou několik let praxe jako produkční, takže vím, co taková akce obnáší, proto furt myslím na to, co se musí udělat, na co nezapomenout atd. Ale je to naše svatba, určitě tam nechci figurovat jako produkční, takže jsem šťastná, že na to mám úžasné svatební koordinátorky z agentury Eventista. No a beru si nejlepšího chlapa, takže to je to nejdůležitější. 

17410904145_f0ae93b89f_o

Co je pro tebe tvým největším úspěchem v životě?

Za svůj největší úspěch považuji to, jakého jsem si našla partnera. Není to v dnešní době lehké a spousta lidí volí kompromis. Já můžu s klidem říct, že jsem vážně šťastná. A pak také dám hodně na práci, takže za své úspěchy považuji i svůj pracovní život a v neposlední řadě úspěchy díky blogu, exkluzivní spolupráce a 3. místo na Blogerce roku 2014.

Co by jsi vzkázala naším čtenářům?

 Ať se k vám rádi vrácí, ať čtou a čerpají neustále inspiraci.

 

Ejvi: www.ejvifreedom.com

instagram @ejvifreedom
facebook.com/ejvifreedom
snapchat ejvifreedom

comments


ppl talk
Author: Yana Kalashyan

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Pražský Mercedes-Benz fashion week ve skateparku

Pražský Mercedes-Benz Fashion Week se bude konat na novém místě. A to na takovém, kde se znalci a milovníci módy moc...

Dailystyle News

Zavřít