Od roku 2002 funguje přímo v srdci Prahy exkluzivní kavárna Nostress café restaurant, která nabízí mezinárodní pokrmy. Letos v říjnu se rozšířila o novou pekárnu Nostress bakery, která je umístěna kousek od svého mateřského podniku – na Vězeňské 8.

Otevřením pekárny Nostress bakery si splnil sen Didi Benmissi, alžírský šéfkuchař, který předtím pracoval jako kuchař a cukrář v restauracích La Perle de Prague, Rhapsody restaurant, Náprstek restaurant či v hotelu Villa Vojta. V Nostress café restaurant už 14 let připravuje pokrmy inspirované lidmi, které potkává.

Pekárna je pro Benmissiho srdeční záležitostí, proto neustále vymýšlí další a další pochoutky. Nově otevřená pekárna nabízí čerstvě upečený chléb, slané i sladké pečivo, obložené chleby, polévky i lehké saláty. Uspokojeny budou i mlsné jazýčky fanoušků sladkých dezertů. Pečivo je navíc k dostání i v bezlepkové verzi.

Sestra pekárny, Nostress café restaurant, která sídlí na Kolkově 9, nabízí řadu jídel, přičemž jsou všechny připravované z čerstvých surovin i od českých farmářů. Interiér kavárny připomíná daleké cesty za dobrodružstvím a je možné najíst se tu v jakoukoliv denní dobu. Kavárna je vhodná i pro business lunch, jelikož nabízí mimo jiné také pečlivě sestavené polední menu.

comments


Lifestyle
Author: Tereza Čaladi

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Zvyky stylových žen – proč vypadají stále tak úžasně?

Chcete mít svůj osobitý styl, kterým ohromíte každého a zároveň si přejete, abyste se cítila neustále pohodlně? Podívejte se na...

Zavřít