• Fashion Events  • Fashion For Fokus 2018 se blíží!

Fashion For Fokus 2018 se blíží!

Pro spoustu z nás je již krásným zvykem společně s příchodem jara vykonávat nějaké to dobro a šířit pozitivitu v našem okolí. Z tohoto důvodu Fokus Praha společně v partnerství s Národním muzeem pořádá již několikátou benefiční módní přehlídku. Tentokrát se přehlídka koná 24. dubna od 19. hodin v prostorách Českého muzea hudby.

Benefiční módní přehlídka Fashion for Fokus, kterou pořádá Fokus Praha opět v partnerství s Národním muzeem, vstupuje do svého 4. ročníku. Galavečer se uskuteční v úterý 24. 4. 2018 od 19:00 v inspirativním prostoru dvorany Českého muzea hudby.

Fashion akce se nemusí táhnout pouze v tom komerčním duchu, je možné svou návštěvou podporovat i dobré věci, v tomto případě půjde výtěžek peněz na lidi s duševním onemocněním.

A kdo je schovaný za celou produkcí i art managementem? Přeci Denisa Slavíková – ředitelka modelingové agentury Faible group, která razí heslo: „Nezáleží na proporcích, ale na osobnosti.” K vidění budou modely např. od návrhářek jako je Ivana Follova či La Femme Mimi spolu s kolekcí pod názvem Upcyklace, kde nám designérky ukážou, že je opravdu možné efektivně pracovat také s recyklovanými a staršími kousky.

Přijďte se bavit módou, nechat se oslovit krásou a přispějte na podporu lidí, kteří ve svém životě čelí duševnímu onemocnění a mnoha předsudkům s tím spojených. Celý výtěžek z benefice bude využit službami Fokusu Praha na podporu konkrétních lidí, kteří kvůli duševnímu onemocnění daleko složitěji hledají cestu k nadějeplnému, důstojnému a prostě “normálnímu”  životu.

Na fotky z předchozích ročníků se můžete podívat zde:

Zdroje: 1, 2, 3

Starší příspěvky:
Marek Lončák: ”U nás v gymu potkáte spoustu žen, které se aktivně připravují na plavkovou sezónu.”

Příprava na plavkovou sezónu neminula ani naši redakci. Při hledání nových, zajímavých možností, jak se vrátit zpět do formy a...

Zavřít