Ve dnech od 21. do 23. října 2015 se můžete těšit na nejprestižnější módní událost na Slovensku a to Fashion Live! Slovak Fashion Week Initiative v Bratislavě. Hlavním tématem tohoto ročníku bude návrat ke tradicím  „treasure of traditions“ , kterou si vzali na starost nejúspěšnější módní návrháři ze Slovenska.

o_titulka

Jedním ze známých návrhářů je například Lukáš Kimlička, který patří k největším talentům slovenské módní scény. Jeho modely jste mohli vidět nejen na Slovensku, ale i v zahraničí. A na letošním ročníku Fashion Live! příjemně překvapí i dámy, jelikož předvede kolekci jak pánskou, tak i dámskou.

25780_1200x

Boris Hanečka, který se pravidelně prezentuje na nejvýznamějších módních akcích ve střední Evropě, ke kterým patří i Central European Fashion Days. Jeho tvorba se netýká pouze fashion stylu, ale věnuje se i kostýmové tvorbě.

10670269_859582927398934_5839179257034265488_n

We Are Not Sisters patří k mladším módním značkám, která je zaměřena na pohodlně, nositelnou módu. Nejedná se o tým sourozenecké dvojice, ale o spřizněné duše s vášní pro módu dvou návrhářů (Lucia Jarošová a Tamara Tothová Markovičová).

holubec-portret_600

Marcel Holubec W., je uznávaný návrhář, jehož modely se vyznačují minimalismem a jednobarevností.

K dalším neméně slavným návrhářům, na které se můžete těšit patří Jana Gavalcová, Michaela Ľuptáková, Ida Sándor, Izabela Komjati, Martin Hrča a další.

Veškeré informace jsou k nalezení na oficiálních stránkách akce www.fashionlive.sk nebo na facebooku https://www.facebook.com/fashionlive.sk? .

 

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5

 

comments


Fashion Events
Author: Yana Kalashyan

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Prosíme o pomoc malému Honzíkovi!

Příběh, který nás oslovil natolik, že jsme se rozhodli požádat i vás naše čtenáře o pomoc. 

Dailystyle News

Zavřít