Pozvánka

Fashion Talk No. 1Dne 17. 12. 2013 proběhl v Českém centru Praha Fashion Talk Room No. 1, na téma Fashion management. Tým Daily Style byl u toho a přináší Vám zajímavé informace. Fashion Talk Room vznikl ve spolupráci Czech Fashion Council a Českého centra Praha. Jsou to pravidelné měsíční diskuse a workshopy s českými i zahraničními odborníky, teoretiky, designéry a umělci ze světa módy, umění, designu, průmyslu a obchodu. První setkání bylo úvodem do struktury módního průmyslu u nás a pokusem o rekonstrukci funkčního modelu v České republice.

Večerem provázela Olo Křížová, která nám vysvětlila, co bude celý příští rok následovat a zasvětila nás do základů Fashion managementu. Dalším hostem byl Mgr. Petr Šagát, PhD., který prezentoval na téma Start up vznikající módní značky, začal na klíčových bodech a poté je převedl na konkrétní příklady. Posledním hostem byla Kateřina Geislerová, aplikovala teoretickou část na své vlastní zkušenosti a zavedla nás do začátků její kariéry návrhářky. Abychom nezapoměli na slovíčko „talk“, všichni zúčastnění mohli během prezentace klást nejrůznější otázky, na které vždy dostali odpověď. Celý večer byl veden ve velmi přátelském duchu a odcházeli jsme plni nových informací o spojení módy a businessu.

Pokud i Vy chcete vědět zase o něco víc, můžete se zúčastnit dalšího Fashion Talk Room 14. ledna 2014. Pro více informací můžete navštívit Facebook stránky České centrum Praha nebo Czech Fashion Council.

 

 

Zdroj: http://prague.czechcentres.cz/novinky/fashion-talk-room/

comments


Fashion Events
Author: Iveta Málková

Podpořte autora
Starší příspěvky:
snowboarding, winter, mountains
Jak vypadat stylově na sjezdu

Sice to zatím nevypadá moc nadějně, ale přišel čas lyžování a snowboardů, ten kdo miluje zimní sporty, určitě už na...

Zavřít