Pro kolekci „Hedonist“ jsou charakteristické jasné a neobvyklé barvy, příjemné materiály a ležérní, ale přesto chic outfity.  Představení kolekce proběhlo v pátek 23. února ve Fashion Bistro, přímo v historickém centru Prahy. 

„Hedonist“ je kolekcí inspirovanou životem umělců a rafinovaným propojováním materiálů. „Hedonist“ znamená požitkář – proto se představily modely, které působí elegantně a přesto uvolněně. Outfity doplňují kovové odlesky a ručně propracované detaily.

GERFANOVA je značka dámského oblečení, která je charakterizována respektem k filosofii slow fashion  a nadčasovou estetikou. Největší důraz klade na střihové zpracování a siluetu, ale i tradiční krejčovské řemeslo nejvyšší úrovně. Limitované kolekce jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů výhradně v České republice. Za značkou stojí Yaroslava Gerfanova, mladá módní návrhářka s mezinárodním přehledem a zkušeností. Vyrůstala v Kyjevě, studovala v Praze a byla vyškolena v Římě. To vše jí pomohlo vyvinout výraznou individuální vizi módy, kterou charakterizuje její jedinečný přístup k barvě, modelování a siluetám a umožňuje vytvářet elegantní a zároveň pohodlné módní kousky.

Prezentace, konaná ve svěžích prostorách Fashion Bistro v uvolněné atmosféře, proběhla za osobní přítomnosti autorky, která se s návštěvníky akce ráda podělila o podrobnosti tvorby kolekcí a práce na zakázku.

Zdroje: 1

comments


Fashion Events
Dora Kovářová
Author: Dora Kovářová

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Strom života

Milujete dobré jídlo, televizní pořady o vaření a vůni javorového sirupu? Pak je tento úžasný román stvořen přímo pro vás!

Zavřít