Britský časopis GQ ve spolupráci se značkou Hugo Boss každoročně vyhlašuje žebříček top mužů z celého světa. Ceny se udělují hned v několika kategoriích od té filmové až po politickou. Zároveň ale nezapomína ani na ženy, které jsou zkrátka nezbytností!

810-8

Letošním velkolepým galavečerem provázela hosty hollywoodská legenda Stanley Tucci, jeden z nejstylovějších herců. A neměl to zrovna jednoduché. Pobavit 600 hostů a postupně projít všechny kategorie, které dohromady čítají rovných 400 oceněných není žádná hračka.

Nakonec má ale každá kategorie svého muže či ženu roku a to je hlavní. Někteří výherci se také objeví na říjnových obálkách GQ. Vydáno jich bude rovnou 8! Jedna s modelkou roku Bellou Hadid, které krásně konkuruje žena roku Amy Schumer. Vlastní obálku si vysloužil i Chris Pine, jakožto mezinárodní muž roku 2016. Jednou z nejdůležitějších kategorií je ale ta pro nejstylovější muže. Do jejího čela se letos probojoval Mark Ronson, britský hudebník, DJ a zpěvák.

Výherci si domů neodnesli pouze své nově nabité tituly, ale také hodnotné balíčky od partnerů udělení cen. Pořadatelé ale nezapomněli ani na ty neoceněné. Ti dostali také velice pěkné balíčky a všechny navíc na udílění přivezly nejnovější limuzíny jednoho z hlavních partnerů AUDI.

810-9Všem oceněným gratulujeme a zároveň se vás ptáme: Kdo je podle vás ten český muž roku?

Zdroje: 1, 2, 3,

comments


Men's world
Author: Philip Mark Trail

Philip se už od střední školy zaměřuje na marketing, nicméně móda a životní styl jsou jeho velkou vášní. Kromě svých koček má rád také cestování, dobré jídlo a filmy. Je zastáncem klasické pánské módy a nejčastěji ho můžete vidět v šedých kalhotách. Ty tvoří velkou část jeho šatníku. Podle něj se však ještě nejedná o závislot.

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Fashion Fusion Challenge aneb Čeští tvůrci představují své návrhy v mezinárodní soutěži

První ročník této soutěže, který byl vyhlášen společností Deutsche Telekom, se přihlásili i tři návrháři z České republiky. Jana Morávková...

Zavřít