Hadí styl se pomalu připlazil zpátky do vašeho šatníku. Nemějte z něj strach, je to totiž dobrá zpráva, a to hned z několika důvodů.

Ať už se zabalíte do hadí kůže od hlavy až k patě, nebo jen doplníte svůj outfit hadí kabelkou či botami, nemůžete udělat chybu. Hadí styl se totiž hodí naprosto ke všemu. Pomůže vám povýšit vaše každodenní oblečení na exkluzivní model. A je neuvěřitelně elegantní, takže každý váš styl s hadím vzorem se rázem stane výkřikem elegance.

Hadí kabelka z vás udělá královnu

Bez ohledu na tvar, barvu či velikost kabelky s hadím vzorem, budete s ní vždy absolutně cool. Můžete si ji vzít k čemukoli, a vždycky se bude hodit. Nosí se ve všech barvách, trendem letošního jara jsou malá psaníčka.

Boty s hadím vzorem jsou, a budou, vždycky cool

Hadí boty jsou velmi elegantní, a proto si je můžete vzít k sukni, šatům i ke kalhotám. Vezmete-li si je k džínám, hned budete moct jít na schůzku v ležérním, ale elegantním stylu. Letošní sezóna přeje hlavně vysokým kozačkám. A to, že jsou vysoké, neznamená, že se k nim nedá vzít dlouhá sukně. Naopak, je to módní výstřelek.

I žlutá hadovi sluší

Kabát s hadím vzorem je exkluzivní kus oblečení, který je neskutečně elegantní a trendy. Kombinujte ho s jednoduchými nadčasovými kousky a doplňte výraznými barvami.

Hadí vzory nejsou jen šedé nebo hnědé, letos v létě se bude nosit i v jiných barvách. Například žluté kalhoty v hadím stylu vám dodají šarm a neodolatelný cool look.

Zahalte se do hada od hlavy až k patě

Začal vás hadí styl bavit? Tak pojďte do toho a oblečte se do něj od hlavy až k patě. Zároveň budete také neskutečně trendy. Pro jaro a léto 2019 jsou prostě dlouhé šaty s hadím vzorem přesně to pravé. V retro kombinéze v hadím stylu budete královnou letošních trendů. Kombinovat je můžete s kozačkami i s lehkými lodičkami, a to buď neutrálních barev, ale nezkazíte nic ani barvami výraznými.

 Hadí vzor se totiž opravdu hodí ke všemu!

1 2 3 4 5 6 7 8 9

comments


Styling
Author: Magdaléna Sikorová

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Do nové sezóny vykročte pravou nohou

Zimní sezóna je snad už definitivně u konce a venku sílí jarní paprsky. Přechod mezi tímto obdobím je znatelný především...

Zavřít