Festival Hard Rock Rising, který má počátky v roce 2006 v Londýně (pod dřívějším názvem Hard Rock Calling) se zavázal podporovat hudbu všech začínajících a stávajících interpretů. Tento festival patřil k jedním z nejslavnějších hudebních akcí v Londýně, který doposud vítá ty největší ikonické interprety z celého světa.

IMG_0829

Minulý víkend (24.-25.7.2015) se konal Festival Hard Rock Rising Barcelona na pláži Playa del Fórum de Sant Adriá de Besos severně od Barcelóny, kde k hlavním interpretům patřily hvězdy jako jsou Kings of Leon, Lenny Kravitz, Robbie Williams, Steve Angello a Avicii.

IMG_0830

Festival nabízel 16 hodin živé hudby na dva dny s nezapomenutelným místem, kde se nacházelo nespočet stánků s občerstvením a s několika druhy alkoholických i nealkoholických nápojů. Všechny potěšil systém přednabitých čipů (každý návštěvník si mohl nabít čip libovolnou částkou), díky kterým byly menší fronty při objednání. Nejlépe to měli zařízené příznivci piva, kteří měli přímo v davu k dispozici několik „pivonošů“. Ceny vstupenek se pohybovaly od 61 do 171 Euro v závislosti na druhu lístků.

f1e4031f5746127d7c47adc22a4e5082

IMG_0828

Festivaly u pláže dodávají větší příležitosti k různorodým outfitům. V tomto případě jste nemohli čekat hippie čelenky na hlavě, krajkové bikiny apod., ale převážně džínové kraťásky, tílka a pohodlné boty. I když jste na pláži, tak v davu šílících fanoušků pří 30-ti stupních °C na písku, jste za pohodlný outfit opravdu velice vděční.

IMG_0826

Zde je malá ukázka atmosféry při vystoupení skupiny Kings of Leon:

Zdroj: 1

comments


Fashion Events
Author: Yana Kalashyan

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Exkluzivní výstava MODFOLK – Modernita v lidovém

Pro všechny milovníky módy až do listopadu 2015 v prostorách Jurkovičovy vily se koná výstava MODFOLK. Studenti pražského Ateliéru oděvu a obuvi...

Dailystyle News

Zavřít