Francouzská módní značka Hermès spojila své síly se značkou Apple. Co vzniklo můžete posoudit sami.

82470_500x415

Jak již dávno víte znača Apple na svém posledním Keynote představila své Apple Watch. Ve spolupráci s francouzským módním domem byly hodinky doplněny o krásné kožené pásky.

Hodinky budou sice dostupné jen ve vybraných Apple Storech ve Spojených státech, Austrálii, Kanadě, Číně, Francii, Německu, Itálii, Velké Británii, Švýcarsku a Japonsku, zato však v obou velikostech (38 i 42 mm). Vybrat si bude možné také ze tří pásků. Klasickým na jedno omotání okolo zápěstí, prodlouženým na dvojité omotání a tzv. Cuff, který je vlastně klasickým páskem v kombinaci s dalším, širším. Barevná škála pak bude obsahovat černou, hnědou, šedou, červenou a modrou.

Z technické stránky budou hodinky stejné, jako klasické Apple Watch, budou mít však jiné ciferníky. Ty budou kromě fontů Hermès zobrazovat také logo značky. Všechny tyto odlišnosti pak nasadily cenovku na 1 250 USD za hodinky s dvojitým páskem, 1 100 USD za jednoduchý a 1 500 USD za Cuff. Pokud tedy máte zájem, tak bookujte letenku do jedné z destinací vyjmenovaných výše na 5. října, protože právě ten den bude zahájen prodej.

 

Zdroje: 1, 2

comments


Fashion News
Author: Philip Mark Trail

Philip se už od střední školy zaměřuje na marketing, nicméně móda a životní styl jsou jeho velkou vášní. Kromě svých koček má rád také cestování, dobré jídlo a filmy. Je zastáncem klasické pánské módy a nejčastěji ho můžete vidět v šedých kalhotách. Ty tvoří velkou část jeho šatníku. Podle něj se však ještě nejedná o závislot.

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Sexy uniformy v military stylu

Připravujete se na podzimní období, plné studeného, sychravého, nevlídného počasí? Sháníte šik a zároveň nositelný kousek, který podtrhne Vaši sebevědomou,...

Zavřít