Tradičním sluchátkám už zdá se odzvonilo. Na Kickstarteru se totiž rozjel projekt společnosti Zungle s názvem Panther. Ten představuje spojení optiky, technologie a hudby. Výsledkem jsou úžasné brýle, které pomocí několika vychytávek přehrají hudbu přímo do vaší hlavy!

zungle-panther-sunglasses-headphones-designboom-header

 

Zdá se to neuvěřitelné, ale použité technologie a metody nejsou žádnou hi-tech záležitostí. Brýle využívají Bluetooth pro propojení s telefonem a následně reprodukují zvuk díky principu kostní vodivosti. Zvuk se tak šíří pomocí jemných vybrací lebkou až do ušního bubínku.

zungle-panther-sunglasses-headphones-designboom-05-818x445

Tento způsob přenosu zvuku má hned dvě výhody. Vaše okolí vůbec nepozná, že právě posloucháte oblíbený playlist a vy zároveň perfektně uslyšíte vše potřebné. Díky použití Bluetooth 4 vydrží až 4 hodiny přehrávání a poté je snadno nabijete pomocí vestavěného MicroUSB.

zungle-panther-sunglasses-headphones-designboom-02-818x500

Brýle mají navíc skla s ochraným faktorem UV400, ale nás jako módní fanatiky zaujal hlavně počet barevných variant. Brýle jsou totiž dostupné rovnou v sedmi provedeních! Cena je stanovena na 150 dolarů, ale pokud projekt podpoříte už na Kickstarteru, dostanete se  na 90 dolarů za základní model.

Zdroje: 1, 2,

comments


Men's world
Author: Philip Mark Trail

Philip se už od střední školy zaměřuje na marketing, nicméně móda a životní styl jsou jeho velkou vášní. Kromě svých koček má rád také cestování, dobré jídlo a filmy. Je zastáncem klasické pánské módy a nejčastěji ho můžete vidět v šedých kalhotách. Ty tvoří velkou část jeho šatníku. Podle něj se však ještě nejedná o závislot.

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Kurz modelingu pro mladé začínající modelky!

Je tvým snem být součástí modelingu, ale nevíš jak na to? Pak je tento kurz pro tebe to pravé! Agentura Verona...

Zavřít