Reverie & Louden Prague 14. 5. La Loca

Mladá rapperka Reverie společně s DJ Loudenem z LA se představí 14. května v pražském klubu La Loca . Jejich speciálním hostem bude Self Provoked!

Reverie je velmi uznávanou kalifornskou rapperkou, patří mezi hvězdy hiphopového undergroundu. Vydává své desky, sama organizuje své turné a dokonce vede vlastní značku odblečení. Nyní ve spolupráci s producentem Loudenem, vydává nové CD nazvané Russian Roulette, které doprovodí evropské turné Russian Roulette Tour.Reverie & Louden Prague 14. 5. La Loca

 

Louden, producent a DJ z „Města andělů“ Los Angeles produkoval beaty největších legend Hip Hopu.

Reverie a Louden se spolu se speciálním hostem Self Provoked představí v La Loca MUSIC BAR & LOUNGE ve středu 14. května  a vstupenky v ceně 190 Kč je možné si rezervovat a koupit na tickets@laloca.cz.

La Loca MUSIC BAR & LOUNGE je nově otevřený nekuřácký bar v Praze a je součástí eco-friendly hostelu MOSAIC HOUSE kousek od Karlova náměstí, kde se každý den odehrávají vystoupení vyhlášených DJs, koncerty skvělých kapel či pravidelný středeční La Loca Karaoke Championship.

Více info o koncertě hiphopové královny na facebooku.

Zdroj

comments


Lifestyle
Author: Ivka Mlčochová

Podpořte autora
Starší příspěvky:
HANA ZELENKOVÁ

31. května se bude konat další ročník Grace'n'Glamour. Událost, kterou si nesmí nechat ujít milovníci módy a designu. Letos bude...

Zavřít