Než ráno odejdete z bytu, nejspíše použijete svůj oblíbený parfém. Co ale Váš interiér? Provoněný byt totiž nejen příjemně uvítá jakoukoliv návštěvu, ale pomůže Vás také uvolnit po náročném pracovním dni. Z naší galerie si určitě vyberete.

Difuzér THD Diffusore Arancia E Mandarino voní po osvěžujících citrusech. Tyčinky s ovocnou vůní pomeranče a mandarinky Vám dodají energii a navíc vydrží dlouho.


THD Diffusore Arancia E Mandarino

Značku Yankee Candle Vám nejspíš nemusíme představovat. Voňavých produktů u ní najdete bezpočet. Nás pro tentokrát zaujala květinová Blush Bouquet s tóny ambry, lilie, hrachoru, pivoňky a třešňového květu. Perfektní doplňěk na jaro a léto.


Yankee Candle Blush Bouquet

Vonná svíčka Farmhouse Peach Tea od Milkhouse Candle Co. Vás přenese na slunný jih Spojených států amerických. Sladká vůně broskvového čaje je pro něj totiž typická. Útulné tóny bílého čaje, jasmínu, broskve a mandarinky Vám představí skutečnou jižanskou pohostinnost.Milkhouse Candle Co. Farmhouse Peach Tea

Vonná svíčka DW Home Fresh Bergamot Rose voní, jak název napovídá, po bergamotu a růži. K tomu přidejte kombinaci černého rybízu a bílého pižma a vznikne jedinečná vůně, která bude slušet nejednomu obývacímu pokoji.

DW Home Fresh Bergamot Rose

Svíčka Confetti Saltwater + Lilly od značky Paddywax nejen efektně vypadá na konferenčním stolku, ale především nádherně voní. Hlavu tvoří citron, limetka a slaná mořská mlha, na pozadí je lilie, mořská řasa a naplavené dřevo. Doma se tak každý den budete cítit jako na tropické dovolené.


Paddywax Confetti Saltwater + Lilly

zdroj: Pixabay.com, Notino.cz

comments


Lifestyle
Author: Gabriela Knížková

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Pražské Quadriennale- festival divadla a scénografie se blíží. Nenechte si ho ujít!

Film nebo divadlo? Oboje má své kouzlo, ale pokud patříte více mezi milovníky divadla, tak byste si v žádném případě neměli...

Zavřít