V druhé polovině září představí italská značka MAX&Co. svoji úplně první tuzemskou pobočku, a to v 1.patře nákupního centra Chodov v Praze. Tato módní ikona již od roku 1986 nabízí ženám toužícím po osobitém stylu kreativní střihy, barvy a materiály podtrhující jejich individualitu. České zákaznice se tak mohou těšit na podzimní kolekci, která svými řadami akcentuje rafinovaný půvab městských žen, vybízí ke svobodomyslnosti i souzní s dívčí romantickou duší.

„Luxusní značka MAX&Co. nabízí široký sortiment vysoce kvalitního zboží, jež uspokojí i náročnější milovnice módy toužící po osobitosti. MAX&Co ztělesňuje to nejlepší z produkce Made in Italy, věřím, že to naše zákaznice ocení,“ uvedla Marcela Hrdličková, ředitelka Centra Chodov. Renomovaná značka chce v ženách vzbuzovat odvahu vyhnout se módnímu diktátu, a tím podtrhnout jejich individualitu. Mezinárodní ambasadorkou MAX&Co. se stala elegantní americká modelka Olivia Palermo.

Řady nové kolekce představují retro 60’s Glamour styl, elegantní Contemporary Folk linii a mladou romantickou Neo-Preppy.

Zdroj fotek: 1, 2

comments


Fashion News
Veronika Janischová
Author: Veronika Janischová

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Najdi, co hledáš.

Na místě bývalé truhlárny byl vytvořen prostor, který na Smíchově rozhodně chyběl. Netradičná kavárna, kde najdete mnohem víc, než jen...

Zavřít