Pevně věřím, že někdo z vás jistě četl větrem oprýskanou povídku z 19.století od Emily Brontë, Na Větrné hůrce. Ano, přesně takové je počasí v jarním Londýně. Vítr skučí, sluníčko se mračí a uraženě se stáhlo za hrozivé mraky. Lidem v ulicích vlaje vše, co jen vlát může. Takže šály omotat echt kolem krku a vlasy stáhnout nejlépe do drdolu. Hm, tak na to bychom se měly mrknout. Co vy na to? 

V dnešní době na sebe můžete nahastrošit, co si zamanete. A to stejne v bledě modrém platí i o úpravě vaší kštice na hlavě. Jaro nás již konečně začalo laskat svými prstíky, avšak jen na krátko. Počasí zatím nevěstí nic dobrého. Vítr si pohrává se vším, co mu přijde do cesty. Na pana Větra bychom si měly dát tuze dobrý pozor. Kdo by chtěl přijít na schůzku, jako kdyby právě vylezl z houští? A právě v tuto roční dobu se výborně hodí mít vlasy zcela pod kontrolou. Musíme je zkrotit hřebenem! Nejvhodnějším účesem se jeví drdol, a to ve všech možných podobách.

Většina z nás si ale zřejmě na své hlavě vytvoří něco mnohem prostšího. Každá z nás si umí „zamotat“ vlasy do drdolu na pár způsobů. Ale kdybyste měly čas a chuť si se svým hárem trohu pohrát, tak to vyzkoušejte podle následujícího návodu.

Ať již fouká nebo prší,

prach a listí kolem víří,

drdoly se v davu vrší

a fantazií jen to hýří.

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6

comments


Beauty
Author: Leona Navrátilová

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Dokonalý luxus v Kyjevě

Nádherný byt v ukrajinském Kyjevě, v jehož interiérech dominují především tmavé barvy, je dílem designérů z architektonického ateliéru YoDesign. Pojďme se do něj...

Dailystyle News

Zavřít