Ať už se na svatební obřad chystáte vy nebo vaše kamarádka, svatební kytice dokáže vašemu celkovému vzhledu hodně přidat. Pokud zajdete do jednoho z těchto podniků v Praze, nemusíte se bát, že by vaše květina nebyla výjimečná!

Frezia

U této společnosti si na své přijdou obdivovatelé spíše moderny a elegantnosti. Společnost Frezia nabízí nejen vázání svatebních kytic, ale dokáží se postarat i o celkovou květinovou výstavu vaší vysněné svatby. Pracovníci společnosti, pod taktovkou Mgr. Veroniky Kutnarové, vnímají tvorbu kytic jako umělecké dílo, a tak i ta vaše bude tvořit jedinečný umělecký výtvor.

Lucernička flowers

Tuto prodejnu najdete přímo v pasáži Lucerna, na Václavském náměstí. Po sjednání schůzky vám rádi poradí, která kytice bude pro vaši svatbu ta nejlepší. Samotná společnost se stará i o koordinaci svateb. Pokud tedy sháníte i dekorace na stůl při svatební hostině, rádi vám vyhoví.

Fiorita

Fioritu najdete na Praze 6, specializuje se nejen na svatební kytice. Určitě si u ní vybere každý. Jsou schopni naaranžovat květiny jakýchkoliv barev tak, abyste byli spokojení.

Plevel

Nenechte se zmást názvem. Uvázaná květina se plevelu nepodobá. Název vychází z druhů květin, které jsou používané k uvázání. Společnost váže převážně luční květiny a zakládá si na přírodním vzhledu.

Balkonika

Jako poslední typ vám přinášíme kytice od Balkoniky. Sice se nenachází v Praze, ale věříme, že by vás mohli nadchnout. Vážou přírodní květiny, které nejsou nijak chemicky upravovány. Klidně vám uvážou květinu jen z kvítí, které najdou na louce. Pro milovníky přírody a přírodních květin to bude určitě skvělá volba.

1, 2, 3, 4, 5

comments


Lifestyle
Author: Pavlína Lindová

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Ikigai – tajemství smysluplného života

Japonsko je zemí s průměrně nejdéle žijícími obyvateli na světě. Přemýšleli jste někdy nad tím, proč tomu tak je? Jedním z vlivů...

Zavřít