k propagaci jejich aplikace

Předešlý měsíc byl důležitý pro všechny co sledují a obdivují rodinné impérium Kardashian/Jenner. Pětice slavných sester spustila každá svojí unikátní aplikaci, která umožňuje všem jejím fanouškům, aby každou ze sester sledovaly přímo v její aplikaci. S placeným členstvím u každé získáte přístup k unikátnímu obsahu, znázorňující jejich styl života, čemu se nejvíce věnuji a především více selfie a life streamu.

Už nestačí je sledovat přes sítě jako je Twitter, Instagram nebo Snapchat. Ted už můžete přímo přes jejích aplikaci. Ano, tyto holky opravdu ví, co dělají. Jejich sledovanost stále roste. Tak proč se propagovat přes sociální sítě, když si můžou vytvořit každá svojí aplikaci a zpřístupnit svůj obsah za „symbolický“ poplatek. Ve spolupráci s Whalerock Digital Media vytvořila každá svůj ojedinělý vzhled a obsah, který se odráží od jejich styl života. To „vše“ za měsíční paušál $2.99 (70 CZK). Bude zajímavé sledovat, zda budou méně nebo stále stejně aktivní na sociálních sítích. Uvidíme v jakém směru to budou řidit a jak se bude aplikacím dařit.

 

kj_press_collage_hires

Všech 5 sester se sešlo dohromady v NYC na rozhovor k propagaci jejich aplikace, mužete celé video sledovat níže.

 

 

Zdroje:  123456

 

comments


Lifestyle
Author: Mohamed Elfeghi

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Kampaň Balmain X H&M

V květnu byla potvrzena spolupráce známého módního řetězce H&M a francouzské módní značky BALMAIN. Oznámil to kreativní ředitel Balmain -...

Dailystyle News

Zavřít