Zuzana Kubíčková kolekcí podzim/zima 2015/16 vnáší barvy podzimního lesa do džungle velkoměsta. Rafinované modely staví na jemnosti a dráždivosti zároveň. Grafické motivy, přírodní materiály a pečlivě zpracované detaily, to vše zahrnuje elegantní kolekce, která nese všechny znaky Zuzanina přístupu k tvorbě. Tváří podzimní kolekce se stala slovenská herečka Táňa Pauhofová, která dodala modelům svůj neodolatelný šarm.

Návrhářka Zuzana Kubíčková se inspirovala barevnou paletou podzimního lesa, kterou tvoří odstíny rostlin, medových pláství a odlesky babího léta. Přirozeně tak využila přírodní materiály jako je vlna, bavlna, kůže a hedvábí. Dominantní kůže podtrhující ženskost střídají hedvábné akcenty, které odhalují dívčí polohu kolekce a společně tak prozrazují Zuzanin rukopis.

Linie se soustředí na klasické štíhlé siluety s oblekovými prvky a geometrické vzory ve tvaru šestiúhelníků, drobného kára, kostiček a diagonálně proplétaných linek. Zdánlivě jednoduché motivy se násobí a potkávají v různých podobách ve formě kabátů, sukní, vest a halenek. „Zemité a neutrální barvy podzimní přírody mi evokují sedmdesátá léta, ale spojení s geometrickými motivy a výraznými barvami kolekci dává nádech současnosti,” říká návrhářka Zuzana Kubíčková.

 

Tvář podzimní kolekce, Táňa Pauhofová, nafotila exkluzivní editoriál, během kterého vzniklo také krátké video. Táňa zůstala věrna své profesi a znázornila femme fatale, slavnou herečku, připravující se na svou novou roli. Pět scén zahalených do dramatického oparu asociují lehce voyerské záběry a nechávají nás nahlédnout do jejího světa „klíčovou dírkou“.

 

SHOWROOM ZUZANA KUBÍČKOVÁ
info@zuzanakubickova.com
Mánesova 84
Praha 2 / www.zuzanakubickova.com

comments


Fashion News
Author: Abigail Lišková

Podpořte autora
Starší příspěvky:
5 finalistů nové soutěže Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Další žhavou novinkou MBPFW po všech změnách, o kterých jsme již informovali, bude letos konání Mercedes–Benz Talent 2015 – unikátní...

Zavřít