Kapela LAKE MALAWI v čele s Albertem Černým v květnu vydala debutové album. Deska s názvem WE ARE MAKING LOVE AGAIN, která je v prodeji od 25.5.2015 zaujme na první poslech díky popové hravosti.

Album vzniklo za účasti londýnského producenta Matthewa Lawrence, který spolupracoval s Adele, Mufords & Sons nebo Ellie Goulding a producenta Filipa Gemrothema z kapely Make My Heart Explode. Na albu je úspěšný singl Chinese Trees, který se stal čtvrtou nejhranější skladbou českého éteru, zvítězil v českých i zahraničních hitparádách. V pětipísňovém albu najdeme song Aubrey, který vyzdvihuje myšlenku vyjadření důležitosti a přítomnosti. Svěží vítr mladistvosti přináší song Young Blood, We Are Making Love Again a celkový celek uzavírá Day For Finding Someone. Obzory lásky, emocí a exploze melodií, takto by se dala prvotní deska kapely Lake Malawi shrnout.

 facebook / web / instagram

LAKE MALAWI hrají ve složení Albert Černý, Patrick Karpentski, Jeroným Šubrt a Pavel Pilch. Od vydání prvního singlu „Always June“ zahráli akusticky a poskytli rozhovor pro BBC London, k tomu odehráli přes sedmdesát koncertů včetně festivalu Colors of Ostrava nebo Rock for People. V červnu si management The Second of Mars vybral Lake Malawi jako předskokany na jejich pražský koncert. Logem je vlnovka, která symbolizuje ženský princip. Název kapely vznikl podle písně Bon Ivera „Calgary“.

comments


ppl talk
Miroslav Rajtr
Author: Miroslav Rajtr

PR manager

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Výstava erotických kreseb Káji Saudka v Tančícím domě

Umělecká galerie Art Salon S Tančící dům uvede během letních měsíců unikátní výstavu Káji Saudka. Expozice, nazvaná příznačně 18+, představí veřejnosti...

Zavřít