Produkty této britské kosmetické značky se pyšní tím, že jsou vyráběny ručně a většinou bez chemických nechutností. Které jsou populární a určitě stojí za vyzkoušení?

Lush, oblíbená kosmetická značka po celé Velké Británii, propaguje výrobu kosmetiky bez zvířecích obětí, čímž upozorňuje na zhýralosti vykonávané ve jménu kosmetiky. Produkty vyráběné firmou Lush jsou vhodné pro vegetariány, kteří, samozřejmě, odmítají kosmetiku, která obsahuje ingredience živočišného původu. Své výrobky se snaží zabalit do co nejméně vrstev obalu, aby tak příliš nezatěžovali životní prostředí. A nejen to. Svou kosmetiku vyrábějí ručně, čímž nespotřebují zbytečnou elektřinu. Dále také tvrdí, že jsou zastánci etických mravů a postupů. No, snad je to vše pravda a my si s klidným srdcem a duší můžeme v klidu dopřát jejich výrobky. Až na jeden malý nedostatek. Ruční práci je třeba finančně ohodnotit. Právě ta se promítne v koncové ceně pro zákazníka.

Jestliže jste se přesto rozhodly vyzkoušet něco zajímavého z kosmetické řady Lush, tak máte z čeho vybírat. Tato značka vám poskytne celou řadu výrobků, od těch do koupele (zde jsou obvzláště populární koupelové bomby), přes produkty na rty (oblíbené jsou například scruby), dále pak také produkty na vlasy (například šampuky, což jsou mýdla, která fungují jako šampón), až po parfémy.

Jako rarita se může zdát sérum ve formě mýdélka. Tento výrobek se skrývá pod jménem Full of Grace Serum Bar. Obsahuje výtažek z hub, olejů a směsi vitámínů vhodných pro hydrataci pleti. Mýdélko zahřejte v dlaních anebo jím rovnou potřete pleť. Bude se jemně rozpouštět teplem vašeho těla a vy ihned pocítíte tu jemnost.

Zajděte si do nejbližší pobočky této voňavé kosmetiky a vyzkoušejte některý z jejich výrobků samy na sobě.

Kosmetiku Lush si určitě zamilujete pro ni samotnou!

 

Zdroje 1, 2, 3

comments


Beauty
Author: Leona Navrátilová

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Domácí bělení zubů černým uhlím

Káva, černý čaj, červené víno, čokoláda a obecně všechno sladké, to jsou potraviny, které jsou jednou z největších příčin zažloutlých...

Dailystyle News

Zavřít