Titan, luxusní kůže, keramika, výborný 5,1 palcový displej i zvuk a exkluzivní aplikace. To je doposud nejluxusnější smartphone značky Vertu. Jeho cena začíná na 220 tisících Kč a může se vyšplhat až na půl milionu korun dle toho jaké doplňky a materiály si každý zvolí. Exkluzivita, špičkové zpracování a netradiční design již značka Vertu nabídla, ovšem Signature Touch je součástí nejvyšší a nejluxusnější řady a veškeré vnímání luxusu mezi telefony posouvá na novou úroveň. Signature znamená, že každý telefon je ručně sestaven specialistou a jeho vygravírovaný podpis pak najdeme na plaketě v přístroji.

Vertu Signature Touch je zabalen do kazety, ve které najdete nejprve telefon a poté hned perfektně uspořádané příslušenství. Kompletní balení obsahuje nejen návody a představení služeb, ale také veškeré certifikáty o pravosti použitých materiálů. Materiály a celkové zpracování telefonu jsou tím hlavním prvkem, proč jsou telefony Vertu tak drahé a exkluzivní. Vysokopevnostní leštěný titan, displej krytý speciálním 18-ti karátovým safírovým sklem, čtyřjádrový procesor Snapdragon 800, špičkové stereo reproduktory, 13-ti megapixelový fotoaparát posvěcený certifikátem od společnosti Hasselblad, luxusní kůže, která jednotlivé verze do určité míry rozlišuje, to je nový Signature Touch od značky Vertu.

vertu-signature-touch-153770 vertu-signature-touch-153772

vertu-signature-touch-153773

Veškerá výše zmiňovaná výbava se podařila vměstnat do relativně přijatelných rozměrů 145 x 69 x 10,65 mm o tíze 192 gramů, což je vlastně další bonus. Telefon má samozřejmě další řadu exkluzivních služeb jako například zdarma službu Conciérge, která pomáhá vyřešit téměř jakýkoliv požadavek, přístup k 2,2 miliónům jinak placených hot-spotů po celém světě zdarma nebo aplikaci Vertu Life s exkluzivními pozvánkami na jedinečné události po celém světě. Pokud shrneme veškeré informace o novém smartphonu Signature Touch nemáme jinou možnost než hodnotit tento telefon jako luxus jak má být. Není to sice telefon pro každého, ale můžete si být jistí prémiovým přístrojem po všech stránkách.

Zdroj 1, 2, 3, 4

comments


Lifestyle
Author: Linda Radostová

Podpořte autora
Starší příspěvky:
STREET STYLE Z NEWYORSKÉHO FASHION WEEKU

Léto už je definitivně za námi a pomalu vytahujeme z našich šatních skříní zimní oblečení, módní návrháři ale musí být...

Dailystyle News

Zavřít