Mladistvá, hravá, ale přesto luxusní. Řada Valentino RED, mladší sestra proslulé italské značky, zavítá poprvé do České republiky. Její první monobrand butik se již během tohoto podzimu otevře v Maiselově ulici v centru Prahy. Na ploše 185m2 pak nabídne svěží dámskou kolekci, ve které nebudou chybět ani romantické šaty v moderním pojetí.

Jednou z tváří kampaně značky pro letošní A/W sezónu se stala česká modelka Barbora Podzimková, načasování proto nemůže být lepší. Obchod s luxusním oblečením v Praze otevře společnost Literix Group s.r.o., která na český trh přivedla také značky Dolce & Gabbana, Salvatore Ferragamo, Brunello Cucinelli nebo Hogan.

val5
val1
val3
val4
val2
val6

Řada Valentino RED se pyšní svěží a romantickou vizí, která nepostrádá ženskost  a umí být i proklatě sexy. Název přitom neodkazuje pouze na ikonický odstín červené, s nímž je mateřská značka Valentino neodmyslitelně spojená, ale také na akronym Romantické Excentrické Šaty (Romantic Eccentric Dress): právě variacemi na tento módní kousek je řada proslulá. Vyjma šatů si ale v kolekcích vyberete také halenky, sukně nebo stylové doplňky. Těšíte se stejně jako my?

Zdroj: archiv značky, 1

comments


Fashion News
Author: Gabriela Knížková

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Zuzana Kubíčková uvádí limitovanou zimní kolekci Pop

Ženskost, krajka, tyl, vlna a perfektní provedení – to vše najdete v nové limitované zimní kolekci s názvem Pop návrhářky Zuzany Kubíčkové....

Zavřít