Mansur Gavriel je značka kabelek vyráběných z velmi kvalitní italské kůže v různých barevných provedeních s hladkou texturou a jednoduchými tvary. Tato značka byla založená roku 2012 a již teď jsou její kabelky vyprodané a tvoří se na ně čekací listy.

 

item6.rendition.blog-horizontal.mansur-gavriel-spring-lookbook-07

Rachel Mansur a Floriana Gavriel se potkaly v roce 2010 na koncertě skupiny The XX v Los Angeles a velmi rychle se sblížily už díky podobnému estetickému vnímání. Netrvalo dlouho a rozhodly se založit Mansur Gavriel. A proč kabelky? Stejně jako většina dobrých nápadů, vzešel tento z jejich osobní potřeby: „ V té době bylo pouze několik dobrých značek za přijatelnou cenu, které by odpovídaly kvalitě“ řekla Mansur.

Jejich první kolekce, která vyšla v roce 2013 a obsahovala tři druhy kabelek a obaly na telefon či karty, se stala během chvíle natolik populární, že se téměř ihned vyprodala. A není se čemu divit, jelikož se ceny pohybují v rozmezí od $400 do $1000 a kabelky jsou nejen nádherné, ale také funkční.

Kabelky se dají zakoupit mimo jiné na eshopu net-a-porter.com, nicméně nyní jsou vyprodané a další várka by měla přijít až v březnu.

A nerada bych opomenula jejich jarní lookbook, kde vedle výrazných barev byly využity namísto modelek zvířátka.

mansur-gavriel-lookbook-6_12_2014.0

mansur-gavriel-lookbook-3_12_2014.0

mansur-gavriel-lookbook-5_12_2014.0

mansur-gavriel-lookbook-8_12_2014.0

 

 

Zdroj 1

comments


Styling
Author: Veronika Babkov

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Jak nosit tmavou rtěnku?

Dnes už jsme si zvykly chodit oblečené v ledasčem. Jsme ale odvážné i co se make-upu týče? Znalosti, jak se...

Dailystyle News

Zavřít