Školní rok se pomalu ale jistě rozbíhá na plné obrátky a vy určitě hledáte pro své děti smysluplnou cvičebnici matematiky, ve které naleznete zajímavé příklady, slovní úlohy či jiné úkoly, pomocí nichž si zopakují vše, co se učí ve škole. 

O čem kniha je?

Tato cvičebnice je plná zajímavých úkolů, příkladů, doplňovaček a rébusů. Je navržená tak, aby děti pracovaly samostatně. Na konci je klíč k řešení všech úkolů.

Proč byste si to měli přečíst?

Mnohdy si nevíte rady nebo vás tlačí nedostatek času k vymýšlení příkladů pro děti? Sáhněte po této cvičebnici a nebudete litovat. Je plná zajímavých úkolů a rébusů. Obsah koresponduje s učivem Rámcového vzdělávacího programu pro 3. třídu základních škol.

To nejlepší na této knize?

Určitě všestrannost úkolů. Nejedná se jen o počítání příkladů, ale naleznete zde i úkoly ze života, které usnadní dětem si uvědomit mnohdy těžké učivo v reálném světě.

Co se nám nezdálo?

Nic, co by stálo za zmínku. Cvičebnice zaujala naši redaktorku i jejího syna, který je vždy rychle se vším hotový, proto je třeba mít nějaký ten úkol navíc po ruce.

Pro koho je kniha určena?

Pro všechny holky a kluky, kteří si chtějí upevnit učivo 3. třídy, dále pro rodiče žáků ZŠ a pro pedagogy.

Autor: Simona Špačková

Ilustrace: Antonín Šplíchal

Vydalo nakladatelství Fragment ve společnosti Albatros Media, a.s., v Praze v roce 2017

Zdroje: 1, 2

comments


Lifestyle
Author: Lenka Štveráčková

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Vlastnoručně otestované značky vyrábějící přírodní netestovanou kosmetiku

Posledních pár let vládne "trend" BIO netestované přírodní kosmetiky! Za nás je to bezpochyby trend trendů, který nikdy nevyjde z módy....

Zavřít