Hledáte pro zimní období šaty, které vás zahřejí a navíc jsou ideální pro každodenní nošení? Jsou vkusné a zároveň pohodlné? Našli jsme pro vás módní tip, jak jedním krokem těchto kritérií docílit.

Je tu řeč o oděvu, který lze vzít na kávu s kamarádkou, do kina či na nějakou party, kde zajisté zazáříte. Maxi šaty s kapucí, ideálně ze zatepleného mikinového materiálu, mají tu výhodu, že jsou vhodné i jako vrchní část outfitu, třeba na místo bundy či kabátu.

A jak šaty nosit?

Tento kousek můžete nosit libovolně ke kalhotám, džínám, legínám, sukni nebo třeba i  jako šaty. Jednoduše řečeno patří tento oděv k dobře kombinovatelnému oblečení, ke kterému můžete vymyslet spoustu originálních stylingů. Boty doporučujeme dle outfit ke kotníkům, kozačky nad i pod kolena, ale k některým se hodí i tenisky nebo lodičky.

Hrajte si s materiály! Lehké versus hrubé. Kombinace různorodých materiálů je zaručeným způsobem, jak vytvořit zajímavý celek.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,

comments

Styling
Markéta Potjahajlová
Author: Markéta Potjahajlová

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Paříž má za sebou COUTURE Fashion Week 2018. Zde je výběr těch nejvelkolepějších modelů

Bonjour! Na klasický pařížský Fashion Week si musíme letos počkat až na závěr února, přesto má ale francouzská metropole již za...

Zavřít