Déšť, bláto ani mlha ženám nezabrání nosit trendy outfity. Tak proč by tomu mělo být u mužů jinak? Vždyť stačí vzít deštník a vyrazit ven. A pokud si ale nejste jistí, jakými doplňky si letos doladit vzhled, tak tady máme pár možností.

Tašky
Letošní podzimní kolekce nám přináší hned několik variant, jak zaujmout taškou. Vévodí jim sice hnědá, ale můžete narazit také na barevně výraznější kousky, jako je tomu u fialové aktovky značky Velextra, nebo tašky Fendi se zajímavým přechodem barev. Z kůží si pak můžete vybrat třeba aligátoří, či broušenou. Stejný výběr je pak ve tvarech. Od klasických aktovek až po messenger tašky. A pokud by se vám přeci jen stýskalo po létě, pak sáhněte po nafukovacím batohu.

Tašky

Boty
Kůže vévodí také u bot. Stejně tak je tomu u hnědé barvy. Ta letos vládne ve všech kolekcích. Naštěstí s tvarem boty je to jinak. Proto letos můžete nosit mokasíny, pohorky i jezdecké boty.

Boty

Ostatní
Pokud máte strach, že nebudete za deštivého a mlhavého počasí vidět, pak sáhněte po výrazných barevných rukavicích Dsquared. Jejich káro krásně doplní celý váš outfit. Stejně dobře pak poslouží výrazný motýlek, či manžetové knoflíčky z růžového zlata. Pokud se ale chcete držet přírodních tónů, pak zvolte například béžový klobouk. Pro pásek pak zvolte nějaký příjemný barevný tón se zajímavou přeskou a máte vyhráno.

Ostatní

comments


Men's world
Author: Philip Mark Trail

Philip se už od střední školy zaměřuje na marketing, nicméně móda a životní styl jsou jeho velkou vášní. Kromě svých koček má rád také cestování, dobré jídlo a filmy. Je zastáncem klasické pánské módy a nejčastěji ho můžete vidět v šedých kalhotách. Ty tvoří velkou část jeho šatníku. Podle něj se však ještě nejedná o závislot.

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Trenčkot: nadčasový universální kabát

"Trench coat" je ikonický oděv, který vás nezklame cestou do práce, na pracovní pohovor ani na rande. Je to takový...

Zavřít