Předposlední březnový víkend se na piazzetě Národního divadla bude konat již 22. Dyzajn market. První letošní Dyzajn market má podtitul JARO. Vystavovat na něm tentokrát bude přes 180 českých i zahraničních designerů.


Návštěvníci se mohou těšit na oblečení, šperky, módní doplňky, hračky a oblečení pro děti, ale také na bytové doplňky. “Vybírali jsme z velkého množství přihlášených, proto jsme se snažili vybrat tak, aby byly zastoupeny všechny umělecké techniky a aby se návštěvníci mohli na Dyzajn marketu obléct od hlavy až k patě,” říká organizátorka Terezie Tunková.

Skoba skicáře

Skoba skicáře

Mezi stálice Dyzajn marketu již tradičně patří Studio Malíská (porcelán), Black Mountain (sukně, šaty), ATOM RAT (oblečení), Haneri (autorský smalt), Rosallia (hračky), Skynet (steampunkový šperk), Krispol store (motýlky, šle), Akari (sukně), atelier MATE (origami šperky) a spoustu dalších. Na jarním Dyzajn marketu bude vystavovat také několik úplných nováčků, jako např. BUBAK design (tašky, kabelky), Projekt Bunt (šperky), ECHTKOVAR (nože a vývrtky), Kabinet (šperk) a třeba Paul Brun (pánské spodní prádlo).

Ušito + studio Malíská

Ušito + studio Malíská

Jarní Dyzajn market má něco připravené i pro náročnější návštěvníky. Již popáté totiž přináší limitovanou kolekci Dyzajn market DYZAJN. “Společně s 18 designery vytváříme limitovanou kolekci v jednotném vizuálu, kterou návštěvníci mohou zakoupit pouze o daném víkendu,” vysvětluje organizátorka. Jarní kolekce se nese v duchu probuzení, jara a zelené barvy. Pro Dyzajn market ji vytvořili designeři Skynet, SKOBA, Krasohledy, Brida, Projekt Bunt, Tulles by Tess, Natyris, Babibobik, Ušito, Rosallia, Magaela, Krispol Store, Kaa-wa, Black Mountain, Studio Malíská, Kartoons, Fraise a atelier MATE. V rámci akce se uskuteční také módní přehlídky, na molu se představí 10 předních designerů, jmenovitě Anna Jánská, Kertag, ATOM RAT, Akari, Projekt Bunt, Fraise, Bubak design, Krispol Store, Paul Brun a Socks in Box.

O výborné jídlo a pití se budou starat například Cafe Buddha, La Genovese (VinCaffé), burgery Frank’s / Perfect Planet, Upekla a dalších několik skvělých podniků, na své si přijdou vegetariáni i milovníci raw. Vstup na akci je bezbariérový a zdarma.

Video z letního Dyzajn marketu můžete shlédnout zde:

 

 

 

zdroj

comments


Fashion Events
Author: Veronika Babkov

Podpořte autora
Starší příspěvky:
JARNÍ SOUTĚŽ S DAILYSTYLE.CZ

Rozkvétání stromů, příchod slunečních dnů, pozitivní energie, barevnost kamkoli oko dohlédne. Jarní období nám pomalu dává najevo, že je už...

Dailystyle News

Zavřít