Je tomu přesně rok, kdy značka BOTAS 66 dostala díky designérům Janu Klossovi a Jakubovi Koroušovi doslova nový dech. Od roku 2009, kdy bylo založení značky těmito designéry iniciováno, po světě běhá již více než 50 000 párů těchto originálních českých tenisek. Ani letos však BOTAS 66 neusíná na vavřínech, naopak, představuje 12 nových modelů a hlavně poprvé uvádí i dětské velikosti. Kolekce Jaro 2015 přináší novinky napříč tvarovými řadami Classic, Run a Urban.

Každý model má opět svůj vlastní název a příběh. V jarní kolekci si tak vybere každý – na fandu seriálů z 80. let čeká černočervený model Knight Rider, protože „Každý by chtěl mít svého Kita“ a ten kdo se cítí jako Disco Freak může zvolit model, který je určen „Pro nejlepší tanečníky disko”.

Knight_Barva5InsaneRMX_Barva7

Konečně mohou nosit rodiče i jejich děti stejné botasky. Značka BOTAS 66 totiž poprvé v historii uvádí dva z nových jarních modelů také v dětských velikostech 31 – 34. První z modelů Almost Dry Kid je určený spíše pro chlapce a druhý Insane Remix Kid pro dívky. Oba modely BOTAS 66 prodává nejen v těch nejmenších velikostech, ale také v těch největších do čísla 48 a na objednávku dokonce 49 a 51.

Disco_Barva3Street_Barva3

„Co se týče jarní kolekce, myslím že jsme se drželi dvou základních motivů – jedním je městská kultura a život ve městě. Druhé téma je naopak návrat k trvalejším hodnotám a ekologie. Můj osobní jarní favorit je model Night Rain. Jednoduchý černý model s modrými detaily. Je to osvědčená klasika v novém pojetí s kvalitnějšími materiály oproti minulým sezónám,“ doplňuje designér BOTAS 66 Jakub Korouš.

Všechny modely z kolekce jaro 2015 jsou k dostání v obchodě BOTAS 66 v Praze na Žižkově na adrese Křížkovského 18, Praha 3 nebo v e-shopu www.botas66.com/eshop. Alespoň jeden pár vám ve vašem botníku nesmí chybět!

comments


Fashion News
Author: Veronika Babkov

Podpořte autora
Starší příspěvky:
„První láska, na kterou nikdy nezapomeneš“ – OPS!Objects

Itálie je vlast módy, lásky a citlivosti. Kdo jiný, když ne senzitivní Itálie, by mohla udávat stylový proud?! Představujeme vám...

Dailystyle News

Zavřít