Máme jedinečnou možnost Vám jako první představit nový originální e-shop, který byste v ČR do teď hledali jen těžko. Dne 25. února 2015 byl zahájen provoz e-shopu WingsFame.cz, který přináší jedinečné spojení hudby a módy.

1

Název WingsFame nevznikl jen tak náhodou. V překladu „Křídla slávy“ mají popisovat ideologii zakladatelů této značky – poukázat na výjimečnost každého z nás.

Hlavním zaměřením WingsFame je LUXURY STREET WEAR, móda výjimečné kvality s puncem kreativity. Takové, které vás oslní a prostě ho musíte mít. Vybrány jsou pro vás takové kousky, které jinde nenajdete a to za velmi příznivé ceny.

2

Značky, které najdete na WingsFame, nosí například Chris Brown, Rihanna, Kid Ink, Kendrick Lamar, Jeniffer Hudson, Juicy J, Eric Bellinger a Tyga, kteří patří k hudební špičce v RnB a Hip Hopu.

Vyberou si zde jak muži, tak i ženy. Od mikin, triček, přes tepláky až po doplňky jako jsou čepice, kulichy a za zmínku stojí také lyžařské kukly a další doplňky. Veškerý sortiment je vždy v omezeném množství, z důvodu zachování pocitu výjimečnosti. Aneb, jak sami zakladatelé Eric a Ladislav říkají – Be OG (být originální).

E-shop obsahuje značky jako je – Karl Alley, Kill Brand, Sunset.Vintage.Flex, už teď se ale jedná s dalšími a dalšími značkami, takže je určitě na co se těšit.

A protože se s tímto stylem spojuje a podporuje i česko-slovenská hudební scéna, je pro vás připraveno ke každému nákupu omezené množství nového alba od rappera LA4, které vydal s DJ WICHEM a sice PANORAMA.

3

Tak neváhejte a navštivte stránky WingsFame ještě dnes (www.wingsfame.cz) a ocitněte se tak i Vy na Křídlech Slávy.

Zdroj 1

comments


Fashion News
Veronika Janischová
Author: Veronika Janischová

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Girl goes Grunge! Kristen Stewart pro magazín Interview

Někteří ji uznávají jako herečku, jiní ji na obrazovce nesnesou. Ať už se to ale někomu líbí nebo ne, Kristen...

Dailystyle News

Zavřít