Milujete široký výběr značkového oblečení, nejlépe pod jednou střechou? Pak vás jistě potěší redesign obchodního domu Van Graaf v Praze. Firma totiž v březnu představila zcela nové prostory společně s rozšířeným sortimentem, takže na zákazníky čeká luxusní interiér plný značek jako Armani Exchange nebo Calvin Klein Jeans.

Van Graaf na Václavském náměstí v Praze je už několik let místem, kde jsou pod jednou střechou dostupné pánské a dámské modely od světových značek. Třípatrový dům nyní prošel několika změnami a rozšířila se i nabídka zboží. V pánském oddělení se jedná například o zbrusu nový Calvin Klein Jeans Shop a Tommy Jeans Shop ve druhém patře. V přízemí se nově nachází Tommy Hilfiger Shop. Přibudou navíc značky jako Trussardi Jeans, GAS, Destrezzed nebo Fila. Vylepšeného designu se dočkají také dámy: v prvním patře je upraven přechod mezi klasickými a elegantními trendy. Z novinek nechybí například britská značka Ted Baker, známá především pro své hravé boty a kabelky, či italský Twin Set. 

Původem německá firma Van Graaf nabízí až 200 značek oblečení, bot a doplňků. Od jejího založení v roce 2001 se rozšířila do mnoha evropských zemí, včetně Polska, Rakouska, Švýcarska a Maďarska. V roce 2010 se k nim připojila také Česká republika. Neváhejte a zrekonstruované prostory si prohlédněte na vlastní oči: možná, že vás u toho zaujme nejeden kousek, kterým oživíte jarní šatník.

Další informace naleznete na webových stránkách Van Graaf.

 

Foto: Archiv módního domu Van Graaf

comments


Fashion News
Author: Gabriela Knížková

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Nejlepší designéři se představí na festivalu Best of: Ceny Czech Grand Design 2017

Festival Best of: představí díla těch nejlepších designérů, nominovaných na Ceny Czech Grand Design 2017. Návštěvníci budou mít možnost poznat...

Zavřít