Jistě každý z nás už někdy zkusil novou kuchyň a vyzkoušel něco netradičního. Ne vždy to však musela být dobrá zkušenost. Restaurací, které nabízí různé kuchyně je v Praze více než dostatek a proto není vždy lehké vybrat, do které se vyplatí zajít. 

V lepších případech vám obsluha doporučí něco dle vaší chuti a jste spokojený ale v horších případech (a to častěji než by mělo) je obsluha negramotná v jídlech, co nabízí a buď vám doporučí špatně anebo vůbec. Pak už jen odcházíte domů nespokojený a restauraci už znovu nenavštívíte. Proto jsme pro vás připravily novou rubriku, kde každý druhý týden najdete 5 restaurací, ve kterých zažijete nejen netradiční atmosféru ale především kvalitní servis a přehled toho nejlepšího, co daná kuchyň nabízí.

Las Adelitas

Tradiční mexická restaurace nabízející to nejlepší z mexické kuchyně. Od pikantních a netradičních pokrmů až k barevným, dobře chutnajícím koktejlům. Když si nevíte, co si objednat, tak máte k dispozici personál s velmi vynikající znalostí jídel a hned vám pomohou a to je vždy plus. Mexická kuchyň sama o sobě je opravdu pestrá a tak není divu, že i výběr nápojů tomu odpovídá. Např. „Mexické Bloody Mary“ Michelada je opravdu osvěžující a svou chutí vás zcela překvapí, nejlepší je jejich nabídka Margherit, které jsou nejlepší v Praze.

www.lasadelitas.cz

las adelitas

Bruxx

Bruxx je Belgická restaurace na Náměstí Míru. Kdo nevyzkoušel belgickou kuchyň, měl by vědět, že je podobná francouzské ale zaměřuje se více na mořské plody. Slávky na bílém víně, čerstvé mušle, známé Fish&Chips a tradiční belgické čokoládové dezerty. Pokud máte dobrodružnou povahu, tak byste určitě měli vyzkoušet jejich šneky, které jsou nejlepší v Praze. Obsluhu bychom hodnotili na jedničku s hvězdičkou.

www.bruxx.cz

bruxx

 

Chanchala

Indická kuchyň je pro nás většinou vstupem do neznáma. Víme jediné, že mají více koření než si můžeme zapamatovat a to je asi tak všechno. Chanchala je jednou z malá indických restaurací v Praze a to dokonce jednou z nejkvalitnějších. V takové restauraci každy z nás potřebuje pomoc s výběrem pokrmů a nápojů. Názvy jídel jsou nám neznámé a většinu jídel jsme nikdy nezkusili. Proto je velkou radostí, když si číšník dá záležet abychom vybrali správné jídlo podle naší chuti. Jídlo vám přizpůsobí abyste měli nejlepší zážitek. Pro odvážnější bychom doporučili zkusit pikantní Vindaloo ale nejvíce vám udělá radost jejich čokoládová fontána.

www.chanchala.cz

chanchalla

 

Pasta Fresca

Když italská, tak jedině kvalitní. Pasta Fresca spadá pod řetězec Ambiente Restaurant Group a jak je u nich známo, kvalita je vždy na prvním místě. Je to jedna z nejstarších italských restaurací v Praze. Jejich největší speciality jsou čerstvé domácí těstoviny a věřte, že je opravdu z čeho vybírat. Restaurace by určitě měla být hrdá na svůj vyškolený personál, který vám rád doporučí k jídlu správné víno nebo tradiční italskou pálenku s názvem Grappa. Byl by hřích odejít a nevyzkoušet jejich božské dezerty.

www.pastafresca.ambi.cz

pasta fresca

 

T.G.I. Fridays

Originální americký potravní řetězec ve stylu „American Diner“ už v Česku působí delší dobu. Každý, kdo tento řetězec zná, tak může jen chválit. Nejen, že obsluhu mají na jedničku ale jejich jídla jsou vždy kvalitní a čerstvá. Můžete si vybrat ze všech známých amerických pokrmů – burgery, steaky, sendviče, známé předkrmy a různé drinky. Doporučil bych si udělát místo na jedno z jejich vynikajících dezertů. Přeci jen by to nebylo T.G.I.F. bez jejich Brownies Obsession nebo Oreo Shake.

www.tgifridays.cz

tgif

 

Zdroje: 123456

comments


Lifestyle
Author: Mohamed Elfeghi

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Konturování podle typu obličeje II.

Díky make-upu můžete pozměnit tvar obličeje a získat iluzi dokonalé, oválné tváře. Dnes se zaměříme na to, jak kombinací stínování...

Dailystyle News

Zavřít