Paon je nová start-up značka, která se zaměřuje na výrobu spodního prádla a doplňků. Vznikla v roce 2016. Jejími zakladatelkami jsou dvě mladé ambiciózní a velice kreativní ženy, Togi a Ája.

paon-zakladatelky

Zakladatelky značky Paon – Togi a Ája

Paon je značka prádla a doplňků, z nichž momentálně nabízejí především chokery. Její zakladatelky, Togi a Ája, chtěly vytvořit především značku, která bude mít blízko k zákazníkům a bude sledovat zahraniční trendy.Spodní prádlo značky Paon je ručně vyráběné jejich vlastní švadlenou, která dokáže kreativní nápady zakladatelek značky přenést do reality a vytvoří z nich pohodlné a kvalitní produkty, které budou chtít zákaznice nosit pořád. Samy Togi s Ájou rády doplňují podprsenky o zajímavé detaily, které jsou originální a nevšední.Značka Paon se snaží používat v svých výrobcích především materiály českého původu, ale ne vždy je to možné, takže občas musí sáhnout i po materiálech zahraničních. Každý kousek je pečlivě ušit a je mu věnována několika hodinová práce a cit.

Togi a Ája o značce samy říkají:

Není to jen naše značka, ale i značka našich zákazníků. Naším hlavním mottem je „OUR PAON, YOUR PAON.“. Chceme, aby se ženy v prádle naší značky cítily pohodlně, svůdně a především své.


Paon13319770_1388730057809058_9086300174630554810_n

www.paon.cz

Facebook: Paon

Instagram @ourpaon

#ourpaon

comments


Fashion News
Author: Sabina Kratochvílová

Podpořte autora
Starší příspěvky:
PlayStation s křišťály, sklo, porcelán, šperky i nábytek na Czech Design Week Jaro 2017

To nejlepší ze současného českého designu můžete vidět na v pořadí již 3. festivalu designu Czech Design Week Jaro 2017, který...

Zavřít