Módní skupina Premium Fashion Brands (zkráceně PFB), sdružující pod sebou prémiové značky s dostupnou módou, jako například Trussardi jeans, Armani Jeans, Versace Jeans, Geox nebo například Beltissimo, rozšířila ke konci roku 2017 své portofilo o značku Armani Exchange. První pobočka byla otevřena v pražském OC Chodov, začátkem března otevřeli další dvě – a to konkrétně v OC Palladium v OC Nový Smíchov. Jak slavnostní otevíračka vypadala v OC Palladium? Podívejte se na ni spolu s námi!

Slavnostní otevření proběhlo dne 14. března 2018 a zúčastnila se ho nejedna celebrita česko-slovenské scény. Nechyběly zde osobnosti jako například Dara Rolins, Nikol Švantnerová nebo třeba Roman Šebrle, se kterými PFB úzce spolupracuje.

O hudební atmosféru se po celou otevíračku staral DJ Michael Burian, který je oblíbeným DJ na Evropě 2.

Kolekce Armani Exchange je volnočasová móda, protkaná elegantními prvky. Její styl je rychlý a metropolitní. Jedná se o pohodlné kousky a nádechem luxusu a nadčasovosti. Obsahuje velice zajímavé střihy a logo značky propracované v nových, neokoukaných verzích.

Značka Armani Exchange nabízí styl, kterým vyjádříte svou osobnost. Všechno své zboží v segmentu navíc nabízí módní skupina PFB i na svém e-shopu.

 

Zdroje: interní materiály Premium Fashion Brands

comments


Fashion News
Author: Sabina Kratochvílová

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Vyrobte si domácí sedmikráskový sirup proti kašli i vy!

Sedmikráskami se pomalu, ale jistě, začíná bělat sytě zelený trávník a malé holčičky dychtivě trhají bílé květy, aby si upletly...

Zavřít