Letní sezóna je každým dnem blíž a s ní i nekonečná líná odpoledne strávená na pláži v exotické destinaci nebo doma u vody. Už víte, po jakých plavkách letos sáhnete? Zkuste to v souladu s přírodou a vsaďte na udržitelnou značku Léa The Label.

Plavky od Léa The Label jsou originální, výrazné a minimalistické zároveň. Skvělý plážový look Vám proto vykouzlí několik sezón za sebou bez ohledu na letní trendy. Skvěle padnoucí siluety a kvalitní zpracování ale nejsou jejich jedinými přednostmi: Libanonská návrhářka, zakladatelka značky a vyznavačka slow fashion Léa Daaboul totiž pracuje pouze s ekologickými italskými materiály, které dováží do výrobny v Indonésii.

Látka ECONYL, z níž se plavky vyrábí, je recyklovaná z plastového odpadu, jako jsou například staré rybářské sítě. Výsledný produkt by ale nemohl být odlišnější. Vlákno totiž ani po natažení neztrácí svou kvalitu a vypadá pořád skvěle. Nevěříte? Přesvědčte se v naší galerii!

zdroj: leathelabel.com

comments


Styling
Author: Gabriela Knížková

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Rihanna je první ženou, které se podařilo spustit vlastní módní značku v LVMH po boku těch nejvýznamnějších

Rihanna není jen tak obyčejná americká zpěvačka a herečka. Tato diva už dávno přesunula svůj zájem od umělecké tvorby do...

Zavřít