Nový název, nové logo a nová tvář vizuálu. Tyto tři horké novinky vyzdvihují událost MBPFW do výšin.

Největší módní událostí ČR s názvem Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend jednou pro vždy upadla koncovka END. Po dlouhém boji se módnímu festivalu podařilo získat ochrannou známku, díky které nabírá událost světového významu a úplně novým rozměrům s názvem MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK.

V nejbližších dnech obklopí tisk, venkovní reklamu i internet vizuál, který nafotil módní fotograf Stanislav Merhout. Tváří podzimní edice SS16 je Eva Doll, česká hvězda současného modelingu, která svojí tvář již propůjčila několika reklamním kampaním a titulním stranám světových módních magazínů. Krásná Eva je miláčkem slavné německé fotografky a režisérky Ellen Von Unwerth, díky které nastartovala úspěšnou modelingovou kariéru Claudie Schiffer.

 

Nadcházející edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku se uskuteční v termínu od 31. srpna do 6. září 2015Muzeu moderního skla ZIBA. Z potvrzených jmen představí nové kolekce Jakub Polanka, Denisa Nová, Kateřina Geislerová, Petra Ptáčková, Martina Špetlová a trio LaFormela.

comments


Fashion Events
Miroslav Rajtr
Author: Miroslav Rajtr

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Ugly Pretty

Fashion editoriál vytvořený jako protest proti editoriálům, které prezentují jen to krásné. Photo: Tomáš Černý MUA: Aneta Ložková Styling: Linda...

Zavřít