1888588_434307353372578_439794329_n

Ve dnech od 2. do 11.května v paláci Containall v Cihelné ulici proběhne již druhý ročník přehlídky mladého umění s názvem POKOJE #2. Tento palác na Malé Straně je kulturním centrem, které bylo vytvořeno z přepravního kontejneru hlavně pro podporu neziskových organizací. Zde se veřejnost má možnost seznámit s aktivitami neziskových organizací, kulturních sdružení nebo dalšími individuálními aktivitami jako např. POKOJE #2.

Tento rok se přehlídka zaměří na prezentaci prací studentů ateliérů uměleckých škol z celé České republiky: VŠUP, AVU Praha, VUT Brno, ZČU Plzeň, UJEP Ústí nad Labem, OU Ostrava, TU Liberec, UTB Zlín a Scholastika. V celkovém počtu se přehlídky zúčastní necelých čtyčicet ateliérů a veřejnost bude moci shlédnout umělecké obory od malby až po design obuvi.

Každý z těchto ateliérů bude mít k dispozici jeden pokoj a absolutně volnou ruku k tomu, aby se prezentoval tak, jak uzná za vhodné. Bude to opravdu jedinečný kulturní zážitek, který si nesmíte nechat ujít. Doporučujeme zajít na akci o víkendu, jelikož program bude doplněn o hudební doprovod předních pražských DJů.

Více informací se dozvíte na FB stránce akce POKOJE a zde můžete potvrdit svou účast.

comments


Fashion Events
Evgenia Klochay
Author: Evgenia Klochay

Editor in Chief

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Casual essentials by Kate Hudson vol. 2

Druhá část kolekce Lindex Casual Essentials přichází do obchodů již tento týden! Nová řada je plná stylových a pohodlných kousků...

Zavřít