Léto nám pomalu končí a s ním i období ponožek v sandálech. Přichází podzim, škola a trochu jiný způsob, jak na sebe upoutat pozornost právě zmíněnými ponožkami. Pro ty, kteří se nechtějí držet klasických černých ponožek tu máme pár rad, jak nevypadat podobně hloupě, jako v prvním případě.

Ať to ladí
Barvy ponožek by měly korespondovat se zbytkem outfitu. Používejte podobné odstíny a barvy, abyste tak celek podtrhli. Pokud ale chcete, aby byly středem pozornosti, dejte jim prostor a zbytek utlumte.

Motiv
V době intenetu není problém s nalezením čehokoliv. V obchodech jsou k dostání i páry s kaktusy, ananasy, dinosaury a podobnými ztřeštěnostmi. Do klasických polobotek volte ale raději dospělejší motivy. Káro, proužek nebo třeba puntíky. Pokud ale vyrážíte ven v teniskách, můžete sáhnout po první variantě. Fantazii se meze nekladou.

Délka
Barevné ponožky vypadají dobře pouze v regulérní délce. Vyhýbejte se tedy těm kotníčkovým. Ponožka by také měla být napnutá. Pokud máte problémy se shrnujícími se ponožkami, nebojte se sáhnout po pánských podvazcích. Tomuto praktickému módnímu doplňku ještě zdaleka neodzvonilo. Přichází s ním také další možnost pro vybouření kreativity. A i když pro většinu zůstane výsledek ukrytý pod nohavicemi, tak drahá polovička jistě tento bonus ocení.

Dobrý stav
Vybledlá, sežmolkovaná, vytahaná. Tak přesně takto by neměla vypadat žádná vaše ponožka. Pokud tomuto stavu odpovídá, tak si ji nechte na domácí nošení. O dírách se snad ani bavit nebudeme.

Každodenní nošení
Tomuto pomatení mysli se raději vyhněte. Nechcete přeci být ten s ponožkami. Občas zvolte klasiku anebo třeba ponožky neviditelné. Poodhalený kotník může stejně dobře zapůsobit na dámy.

Tak co, jaký pár si zvolíte?

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5

comments


Men's world
Author: Philip Mark Trail

Philip se už od střední školy zaměřuje na marketing, nicméně móda a životní styl jsou jeho velkou vášní. Kromě svých koček má rád také cestování, dobré jídlo a filmy. Je zastáncem klasické pánské módy a nejčastěji ho můžete vidět v šedých kalhotách. Ty tvoří velkou část jeho šatníku. Podle něj se však ještě nejedná o závislot.

Podpořte autora
Starší příspěvky:
ALL WHITE EVERYTHING

Víte, která barva nikdy nevyjde z módy a je nositelná v jakémkoli ročním období? Navíc je svěží, jemná, decentní a vhodná...

Zavřít