Módní skupina Premium Fashion Brands, sdružující prémiové značky, jako je např. Versace Jeans, Armani Jeans, Trussardi Jeans, Beltissimo, Hugo Boss a jiné, představuje program Concierge, který žádného správného milovníka módy nenechá chladným! Od této chvíle můžete u PFB využívat služby VIP service managera, který pro vás bude řešit individuálně vaše módní požadavky. S čím vším vám pomůže? 

Pokud jste v neustálém pracovním nasazení, naplno se dennodenně věnujete rodině nebo máte prostě jen bohatý společenský život a vybírání si outfitů a doplňků vás zdržuje a nemáte na to čas, pak vám Premium Fashion Brands nabízí řešení přímo na míru.

VIP service manager vám do 48 hodin doručí výběr outfitů, sestavený přesně podle vašich požadavků, a to přímo k vám domů nebo například do kanceláře. Pomůže vám sestavit váš business look, casual šatník i jakýkoliv outfit pro jiné, specifické příležitosti. VIP service manager vám bude k dispozici i ve chvíli, kdy se rozhodnete kompletně obměnit svůj šatník. To vše navíc v pohodlí vašeho domova. Tuto službu můžete navíc využívat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce, a to v České republice a na Slovensku.

Speciální a individuální požadavky jsou pro módní skupinu Premium Fashion Brands obrovskou výzvou a tímto krokem jsou blíže svým zákazníkům.

Program Concierge se vám navíc může postarat i o dárky pro vaše blízké. VIP service manager vám sestaví kompletní dárek i s věnováním a přizdobí ho dle vašich přání. Také ho atraktivně zabalí a expresně doručí na vámi zvolenou adresu.

K této službě navíc získáte aktuální vydání magazínů o módě, designu, architektuře a umění, pozvánky na zajímavé VIP akce a mnoho dalších slev a výhod. Pro členy věrnostního programu, kteří v buticích PFB utratí ročně přes 30 000 Kč, je tato služba navíc zdarma.

Více informací o službě Concierge získáte ZDE. VIP service managera můžete kontaktovat na emailu concierge@pfb.cz nebo na telefonu +420 775 179 193.

comments


Fashion News
Author: Sabina Kratochvílová

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Čoko cuketový chlebíček

Máme pro vás další skvělý tip, jak zužitkovat přebytky cuket. Ale po pravdě, i jestli žádné přebytky nemáte, rozhodně doporučujeme...

Zavřít